PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795520}

Źle się dzieje w El Royale

Bad Times at the El Royale
7,0 40 401
ocen
7,0 10 1 40401
6,2 22
oceny krytyków
Źle się dzieje w El Royale
powrót do forum filmu Źle się dzieje w El Royale

pięknie pomalowana wydmuszka ale jednak wydmuszka, przeladowana motywami bedacymi juz ikonami dla kina amerykanskiego, jak wietnam, motele, mordercy, hipisi, muzyka. Niestety co za duzo to nie zdrowo, nikogo w tym filmie nie polubilem, nikomu nie kibicowalem. Szkoda...

ocenił(a) film na 5
Bratny

Ja kibicowałam Darlene, ale co to zmienia jak film faktycznie reprezentuje przerost formy na treścią. Na siłę można szukać znaczeń, ale przy takim przeładowaniu aż się odechciewa.

ocenił(a) film na 8
vitaria

Bo może w niektórych filmach chodzi o czystą akcję, dobrą i przyjemną dla oka historie. oceny 4 i 5 wręcz zniechęcają potencjalnych odbiorców do obejrzenia filmu a myślę że warto go obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Bratny

Wiesz, nie zawsze film jest po to, aby bohaterów lubić albo im kibicować. Czasem jest po to, aby obejrzeć ich wzajemne intereakcje, lub opowiedzić historię.

ocenił(a) film na 6
Bratny

Zgadzam się. Ktoś tu bardzo chciał skopiować Tarantino ale droga jeszcze daleka. Początek nawet spoko, ale potem już coraz gorzej. Wszystko było tam na siłę, historia się nie kleiły, brakowało klimatu, nie było zadnego napiecia. Szkoda bo zapowiadal się nieźle.

ocenił(a) film na 6
g_a_g_a

Cieszę się, że nie tylko jak tak myślę. Film był ciekawy do momentu jak zastrzelili tego agenta. Potem to już nieskładna kiszka.

ocenił(a) film na 7
Bratny

Ze względu na budowę, wart jest obejrzenia. Ale masz rację że typowe amerykańskie punkty nie wnoszą nic ciekawego i nowego.

ocenił(a) film na 3
Bratny

tak dodam, że zwiastun zapowiada się ciekawie a film.... no powiedzmy, że początek obiecująco ale później.... tzn im film trwa dłużej tym gorzej. Po prostu nie ma żadnego znaczącego zwrotu akcji (a najlepiej kilku) i jakoś Thor słabo wypada. ogólnie wszyscy tak nijako. Czasem przy słabszym filmie (wg mojej oceny) znajdzie się ktoś kto ratuje film ale tutaj ciężko kogoś wyróżnić. jakoś nijaki niby sporo krwi morderstwa ale

ocenił(a) film na 5
Bratny

Mam podobne odczucia....

ocenił(a) film na 3
Bratny

dokładnie wydmuszka, strata czasu, po raz setny opowiedziana ta sama historia wałkowana już ponad sto lat
nuda, niewiele zaskakuje,

ocenił(a) film na 9
Bratny

Co wy za oceny dajecie. To kawał dobrego kina a wy 3,4,5 gwiazdek? No pewnie, filmy Wegi lepsze. Napisze nawet więcej, w 2018 roku nie było wielu dobrych filmów a El Royale sie jednak wyróżnia.
Przytocze tu wypowiedz MangoxRay - "Bo może w niektórych filmach chodzi o czystą akcję, dobrą i przyjemną dla oka historie. oceny 4 i 5 wręcz zniechęcają potencjalnych odbiorców do obejrzenia filmu a myślę że warto go obejrzeć."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones