PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10709}

Żałobnik

The Pallbearer
5,4 1 465
ocen
5,4 10 1 1465
Żałobnik
powrót do forum filmu Żałobnik

7/10 

ocenił(a) film na 7

dosyć dobry film, ogółem mało znany, a średnia również pewnie odstrasza potencjalnych widzów, także ja się mile zaskoczyłem; fabuła może zbyt odkrywcza nie jest i większość opiera się na starych schematach, ale naprawdę był to zabawny seans; można się nieco pośmiać i przyjemnie spędzić czas; na duży plus duet Schwimmer - Paltrow
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Tak, mnie odstraszyła. Natrafiłem na film przypadkowo. Oczywiście, jak wiele już razy, przerzucałem kanały i trafiłem na CBS Europa. Niestety, nie miałem czasu obejrzeć i musiałem gdzieś wyjść. Naprawdę. Nie lubię przerywać filmów, ale tu nie miałem wyjścia i opuściłem seans. Na szczęście dzisiaj skończyłem i nie żałuję. Też mile się zaskoczyłem. Do tego jeszcze, co tu widzę, to oceny aktorów. No, bez przesady. David Schwimmer naprawdę wyszedł dobrze w tej roli, a znałem go oczywiście, wiadomo z skąd. No jeszcze z krótkiego epizodu w Cudownych latach. Ciekawy aktor. Muszę coś jeszcze z nim obejrzeć.

A tak w ogóle, to nie mogę z ciebie. Ten nick i te zdjęcie. Zawsze miałem cię za kobietę, a się pomyliłem.

ocenił(a) film na 7
frycio80

Hahah, tak, akurat często spotykane na filmwebie. Już się przyzwyczaiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones