Żmija

Bad Blood

1994 1 godz. 30 min.
5,3 358
ocen
5,3 10 358
48
chce zobaczyć
{"type":"film","id":104283,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bad+Blood-1994-104283/tv","text":"W TV"}]}

Były policjant Travis Blackstone (Lorenzo Lamas), mistrz kung fu i strzelectwa, odsiedziawszy wyrok za ukrycie dowodów przestępstwa swego młodszego brata Franklina (Hank Cheyne), znów zostaje zmuszony do zajęcia się sprawami rodzinnymi. Tym razem braciszek, który zajmował się "praniem brudnych pieniędzy" dla narkomafii, obrabował swoich pracodawców na 5 mln dolarów. Oprócz tego, Lindee (Kimberley Kates), kochanka Travisa, podejrzewa, że zdradza on ją z teraźniejszą dziewczyną swojego brata, w związku z czym wynajmuje płatnego zabójcę...

opis dystrybutora dvd

W niewielkim teksańskim miasteczku Travis Blackstone usiłuje zapomnieć o swej przeszłości, o 5 latach więzienia i dziewczynie, która go wtedy opuściła na rzecz jego brata Franklina. Pracując w małym sklepiku wykonuje codziennie te same, monotonne ruchy, prawie jak robot. Ma tu kobietę imieniem Lindee, bardzo o niego zazdrosną, choć bezpodstawnie. Pewnego dnia przed Travisem pojawia się jego dawna przyjaciółka Rhonda. Przybyła, aby prosić go o pomoc, bowiem Franklin znalazł się w wielkich tarapatach. Travis zgadza się, aczkolwiek niechętnie, odwiedzić brata. Pech chce, że Rhondę przyuważa Lindee, nabierając pewności, że jednak Travis ją zdradza. Franklin mieszka niedaleko, w rozległym i pozbawionym smaku domostwie, przechwalając się, że zapłacił za nie ponad milion dolarów. Jak się okazuje - jest winien pobliskiemu bankowi pół miliona dolarów. Zwrotu długu domaga się bank. Franklin pragnie, aby brat pomógł mu skłonić pożyczkodawcę do ustępstw. Szef banku żąda jednak natychmiastowego uregulowania długu, przy czym dysponuje specjalną brygadą ludzi, przy pomocy której wymusza oddanie należności. Jednym z brygady jest Chang pół-Chińczyk pól-Amerykanin o zimnym uśmiechu. Sytuacja robi się nieprzyjemna, zwłaszcza nocą, gdy wysłannicy Chana napadają dom Franklina. Travis przegania napastników, ale żąda od brata wyjaśnień. Okazuje się że dług wynosi w rzeczywistości 20 milionów dolarów.

Travis Blackstone usiłuje zapomnieć o swojej przeszłości, o 5 latach więzienia i dziewczynie, która odeszła do jego brata Franklina. Pewnego dnia w barze, w którym pracuje pojawia się jego dawna przyjaciółka Rhonda, aby prosić o pomoc. Franklin bowiem znalazł się w wielkich tarapatach. Travis zgadza się ratować swoją rodzinę, w tym momencie jednak zacieśnia się wokół niego krąg nienawiści, chciwości i zdrady.

opis dystrybutora dvd