Żmija

Bad Blood

1994 1 godz. 30 min.
5,3 358
ocen
5,3 10 358
48
chce zobaczyć
{"type":"film","id":104283,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bad+Blood-1994-104283/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Żmija
  • kolejny film akcji bez akcji....bez nerwów.....ludzie ale przy tym filmie łatwo sie zdenerwowac....bo miejscami niezle potrafi wkurw......ić...bez obrazy !!!!!!!

• użytkownik usunięty

OLEJ Zgadzam się, choć trzeba przyznać, że jak na film z Lorenzo Lamasem jest to film naprawdę niezły - na pewno można w końcu zobaczyć za co Lamas otrzymał te czarne pasy w sztukach walk. A

• mam na vhs,kino B więc i nie ma czego więcej wymagać

• tworek133 ocenił(a) ten film na: 2

"na pewno można w końcu zobaczyć za co Lamas otrzymał te czarne pasy w sztukach walk"
    HAHHA napewno za to ze potrafi z miejsca przeskoczyc pedzacy na niego samochod, stojac tylem i robiac przy okazji salto.
    Co za gowno, gorszego filmu nie widzialem - moj brat kupil go za 5zl na CPNie.
    I pomyslec ze taki gniot ma lepsza ocene niz Max Payne, czy Bangkok Dangerous... Kurde chyba same dzieci ocenialy ten film. Ja daje 2/10 bo jednak ktos wlozyl troche pracy zeby ten film powstal... I tylko z szacunku do cudzej pracy nie dam najnizszej noty

• tworek133 Jak porównujesz go do Maxa payne to gratuluję. Mnie sie film podobał i dzisiaj go kupiłem za 5 złoty. Lamas jest ok

• tworek133 Wrecz przeciwnie, dzieci nie oceniaja filmow vhs z lat 90ch, nawet nie wiedza pewnie co to vhs, a nawet jesli wiedza to nie czuja tego klimatu, bo wtedy albo ich nie bylo na swiecie albo kirzyli mleko z cyca mamy.
    A co do filmu hmmm... napewno to nie jest poziom bloodsport, najlepsi z najlepszych czy kickbokser, ale jak na film z Lamasem to nawet niezly.