PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104774}
6,5 22 178
ocen
6,5 10 1 22178
5,3 6
ocen krytyków
Żurek
powrót do forum filmu Żurek
hans5120

Tak naprawdę to film był głupi, bo dziewczyna nie potrafila powiedzieć kto ją dziabnął jakby umysłowa była, ale ona w filmie była raczej zdrowa. W końcu nie wiadomo, czy faktycznie ojcem dziecka był Zamachowski, czy ktoś inny.

mirek1975

SPOILER:
ojcem dziecka byl jej wlasny ojciec... i wlasnie dlatego dziewczyna grala glupia

ocenił(a) film na 10
mirek1975

Jak rozdawali mądrość i wrażliwość to gdzieżeś się podziewał?

Sqrchybyk

Stał w kolejce po czapkę.



(Wybaczcie ironię, nie mogłem sie powstrzymać :) )

ocenił(a) film na 8
hans5120

Nie wiem jak można utworzyć takiego posta..miałam to olać , ale nie mogę no kurde ! Głupocie? Iwona była lekko nie do rozwinięta , ale czy głupia? obiecała ojcu , że nie wyda ich sekretu czuła , że musi byc lojalna wobec taty.
Zdrowa dziewczyna wykorzystana przez ojca udawała by , że nie wie kto jest ojcem dziecka , żeby nie czuć na sobie spojrzeń, obrzydzenia.
A chora? mogła by powiedzieć , za każdym razem kiedy matka ją gnębiła kim jest ojciec dziecka , ale ona milczała.
Więc ... nie można wszystkich spychać na ten sam margines bo to nie zależy od głupoty czy mądrości jak wielu z was się uważa tylko od momentu kiedy ciało dziewczyny przeżywa swój pierwszy sex z niewłaściwą osobą , jak człowiek sobie z tym radzi kiedy coś jest robione przeciwko jej własnej woli.
Łatwiej wykorzystać kogoś kto jest naiwny ,szczery , jak dziecko a Iwonka była jak dziecko.
Więc głupota kobiet ? źle powiedziane, matka była prosto kobietą ze wsi nie wiedziała co się stało , ale za wszelka cenę chciała znaleźć ojca dla dziecka dlatego ich losy potoczyły ię tak jak się potoczyły, dostały za to surową karę a tajemnica wyszła na jaw.
I kara nie była za głupotę , ale za nachalność i ciekawość , która zaprowadziła ich do wojska - mężczyzn których można nazwac koniobójcami. Tak nawiasem haha

ocenił(a) film na 8
hans5120

Znakomity film o bestialstwie mężczyzn i chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa...i nie piję tu do pani Kasi bo zagrała zajebiście :)))

ocenił(a) film na 8
hans5120

O takiej głupocie na 200% to raczej nie, bo matka próbuje jednak poukładać jakoś powikłane sprawy rodzinne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones