Life of Pi

2 godz. 7 min.
7,1 147 029
ocen
7,1 10 147029
26 347
chce zobaczyć
6,2 14
ocen krytyków
{"rate":6.214286,"count":14}
{"type":"film","id":282892,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Life+of+Pi-2012-282892/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Życie Pi
  • Dużo niedoróbek w tym filmie jak na tak chwalony film.

Co do samego dzieła. Życie zawsze bardzo boli. "Boże, dziękuję Ci za dar życia". Okazuje się, że
    takie słowa można wypowiedzieć nawet w najtrudniejszym i najtragiczniejszym momencie swojego
    życia.

A jeżeli Japończykom opowiedział prawdziwą historię, a to, co obejrzeliśmy, było wytworem jego
    chorej wyobraźni? Aby to znieść, wymyślił sobie, że ludzie to zwierzęta? Którą historię wolicie?

• yadin Podrzucam fajną interpretację, ale z przydługą i rozwlekłą dyskusją w wątku.

http://www.filmweb.pl/film/%C5%BBycie+Pi+3D-2012-282892/disc...

• yadin Przecież to młody chłopak był. Poza tym ta brzydka śniada skóra mogła ukryć jego dziewiczego wąsa.

• yadin gorzka prawda o wiele jest lepsza niż, najsłodsze kłamstwo i tak samo jest z bogiem..takimi słowami powinien kończyć się ten film :)

• 800dpi Ale bez tego nie byłoby tego filmu, bez tej całej łotoczki.

• yadin chodziło mi raczej o odpowiedź tego reportera na zadane pytanie przez Pi w którym stwierdza, że zdecydowanie woli słodkie kłamstwo niż gorzką prawdę

• 800dpi Wielu woli słodkie kłamstwo niż gorzką prawdę.

• Lukasz_Lll ocenił(a) ten film na: 10

yadin Hmm.. może dlatego że był za młody tudzież nie miał zarostu. Mam znajomego ~25 lat i dalej nie ma zarostu ;)
    Z resztą widać że na klacie to samo. To nie błąd i dobrze że przy tym nie majstrowali

• emplim ocenił(a) ten film na: 3

yadin Podstawową "niedoróbką" były komputerowo generowane zwierzęta i ogólnie widać było za dużo że to z komputera (krajobraz też).

• Goro_Gondo ocenił(a) ten film na: 4

emplim Ten film cały był robiony na niebieskim ekranie, że sztuczność tego aż boli. A dziury logiczne to wielkości chińskiego muru. Z brakiem zarostu to jedna z wielu niedoróbek.

• Goro_Gondo Myślę, że takich scen nie dałoby się nakręcić z prawdziwym tygrysem, nawet oswojonym.

• Goldencar ocenił(a) ten film na: 9

emplim żal mi was , bez kitu , czepiacie się zarostu na twarzy , tylko czekacie do końca filmu zeby wejść na forum i napisać ! ZAROST MU NIE URÓSŁ ! Proste to jest jak linijka , ale każdy robi to co lubi , ja oglądałem i płakałem cały czas , a ten ogląda i zauważył że mu zarost nie urósł . Brawo ty!

• Goldencar Bo film jest dobry i z mądrym przesłaniem i nie do końca taki jasny moralnie.

• vermes Ja odebrałem ten film bardzo pozytywnie.

• yadin Ja też tak myślę.

• Laoshu_Lajka ocenił(a) ten film na: 7

yadin Nie każdemu mężczyźnie MUSI urosnąć zarost, tak samo każda dorosła kobieta ma odmienny rozmiar piersi. Ludzie, czy wy nie ogarniacie, że nie każdy jest pod linijkę taki sam, nawet rodzeństwo bliźniacze?
    Cóż, jeżeli naprawdę tak uważacie, to sorry, ale mało wiecie o świecie.