PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143804}

Życie ukryte w słowach

La Vida secreta de las palabras
7,4 24 645
ocen
7,4 10 1 24645
6,0 5
ocen krytyków
Życie ukryte w słowach
powrót do forum filmu Życie ukryte w słowach

Witam,poszukuję podobnych filmów,zwłaszcza pod względem fabuły,w którym jest
przedstawiona trudna miłość.
Może być przedstawiona np.: śmiertelna choroba osoby z pary,życie małżeńskie z inwalidą itd.

Z mojej strony mogę polecić: 'Podaj dalej' z 2000,'Titanic' z 1997 (klasyka musi być ;)),'Lepiej
być nie może' z 1997,'Uwierz w ducha' z 1990,'Piękny umysł' z 2001

i z szokujących i dość ciężkich filmów: 'Zły dotyk' z 2004,'Przełamując falę' z 1996,'Pręgi' z 2004

a wy,co polecicie ? ;)

adult

"Przełamując fale" - jak przeczytałem recenzje filmu "Życie ukryte w słowach" to byłem pewien że się pomyliłem i czytam o tym filmie, a jednak to jakaś kopia

ocenił(a) film na 7
5476


Fabuła podobna,ale sam klimat,sposób nagranie zupełnie inny :) także jeśli nie oglądałeś,to koniecznie obejrzyj :) zarówno 'Przełamując fale' jak i 'Życie ukryte w słowach',wbrew pozorom to całkowicie dwa odmienne filmy:)

adult

Biutiful (2010), W stronę morza (2004), Motyl i skafander (2007), Szkoła uczuć (2002)...

ocenił(a) film na 7
tomatita

Oglądałam 'Szkołę uczuć' z parę lat temu i jest dość średnim filmem.
Próbowałam 'W stronę morza',ale niestety mnie nie wciągnął i nie skończyłam.
W każdym razie-dzięki :)

ocenił(a) film na 9
adult

"Nie zestarzejemy się razem"
"Daleko od niej"
"Słodki listopad"

ocenił(a) film na 7
zandra5

Dziękuje :) myślę,że w pierwszej kolejności zacznę od 'Nie zestarzejemy się razem' i 'Daleko od niej' :)

ocenił(a) film na 9
adult

Trudna miłość... Blue Valentine

ocenił(a) film na 7
agat337

Dziękuje

adult

Głową w mur

viveraa

Dla niej wszystko
(2010)
The Next Three Days

ocenił(a) film na 8
adult

Zdecydowanie "W stronę morza" :)

ocenił(a) film na 7
cosmicgirl_

Próbowałam obejrzeć i jakoś nie do końca mi przypadł do gustu

adult

The broken circle breakdown

ocenił(a) film na 9
adult

Polecam gorąco "Breathe In", "Droga do szczęścia" (o wiele moim zdaniem ciekawszy niż tak chwalony "Blue Valentine"), "Głową w mur", "Życie jak dom", "Słodki listopad", "Pół na pół", "Za wcześnie umierać" (po prostu przepiękny), "Zanim się pojawiłeś", "Keith", "Restless", "Gwiazd naszych wina", "Między słowami", "Bliżej", "Zeszłej nocy", "Pianistka", "Wichry namiętności", "Joe Black", "Bracia", może jeszcze sobie coś przypomnę :))))))))

ocenił(a) film na 9
adult

Poleciłam filmy o trudnej miłości, ale niekoniecznie z chorobą i inwalidztwem w tle ;-) Mogę polecic jeszcze "Konesera".

adult

Dorzucę poruszający estoński dramat "Kertu - miłość jest ślepa"
https://www.filmweb.pl/film/Kertu+-+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+jest+%C5%9Blepa-2013-6 94112

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones