PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12134}

Życzenie śmierci 2

Death Wish II
6,6 4 900
ocen
6,6 10 1 4900
5,7 3
oceny krytyków
Życzenie śmierci 2
powrót do forum filmu Życzenie śmierci 2
lola_1603

np. tutaj https://www.cd a.pl/video/10886716 (usuń spację)

ocenił(a) film na 8
makintosz

Chyba jedynie na VHS była w ogóle nie pocięta. Na TVP1 dawniej była całkiem telewizyjna, maksymalnie ocenzurowana z nagości/brutalności, a teraz mają "R" ze skróconymi scenami gwałtów.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Witaj Goro ! Wiem że temat już prawie ma 2 lata, ale jeśli nadal Cię to interesuje, to wersja nieocenzurowana jest na gryzoniu, plik koło 700 MB i czyta Jarek Łukomski. Dźwięk podłożony prawdopodobnie z VHS. Sam jestem posiadaczem tej wersji już od kilku lat i mogę potwierdzić, że sceny gwałtu i morderstw są niepocięte.

ocenił(a) film na 7
snake_plissken84

Ciekawi mnie jaka wersja jest obecnie dostępna na Amazon Prime, bo właśnie obejrzałem i było dosyć brutalnie, ale zapewne była to jednak jakaś łagodniejsza wersja.

ocenił(a) film na 8
Shyne

Możliwe że ocenzurowana. Ta pełna jest dzisiaj trudna do namierzenia z legalnych źródeł.

ocenił(a) film na 7
snake_plissken84

Ale jednak scen gwałtu było sporo i były one zgodne z tym co ktoś pisał w innym poście na temat pełnej, nieocenzurowanej wersji. Zgłębię temat.

ocenił(a) film na 8
Shyne

Ok. Daj znać jak czegoś się dowiesz.

ocenił(a) film na 6
Shyne

Na Prime jest wersja częściowo ocenzurowana. Pocięte są głównie sceny gwałtów, nie w aż takim stopniu, że zupełnie wycieli nagość, ale przeskakują praktycznie od scen "przed" do "po" albo pokazują w tym czasie innych uczestników. Ostatni dom po lewej też mieli w wersji ocenzurowanej. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones