PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809}

Żyj i pozwól umrzeć

Live and Let Die
7,1 36 962
oceny
7,1 10 1 36962
6,6 9
ocen krytyków
Żyj i pozwól umrzeć
powrót do forum filmu Żyj i pozwól umrzeć

Jak dla mnie film bardzo ciekawy.Zmiana aktora nie przeszkodziła Bondowi[co prawda to nie Connery ale Moore także gra bardzo dobrze i seria nic nie traci] a dodała mu odrobinę więcej humoru.Znowu mamy wyspy karaibskie[po części] co zazwyczaj wróży dobrze tej serii i tak samo jest w tym filmie,genialna muzyka,pościg na motorówkach i niezapomniana scena z krokodylami a także piękna Jane Seymour i smaczek w postaci Quarrela Juniora.Film od początku do końca trzyma poziom a czarny charakter również dobry a także jego biznes plan co mi się podoba bo chodzi o Helenę a nie znowu o ratowanie świata czy jakieś gigantyczne okupy itp.Kiedyś uważałem ten film za średni z Bondów ale teraz zmieniłem zdanie i zdecydowanie jest to jedna z bardziej udanych produkcji w serii.

ocenił(a) film na 7
wonski221

Również z czasem moja ocena tego filmu wzrosła. Kiedyś był dla mnie kompletnie niezjadliwy, obecnie, czytając książkę pogodziłem się z myślą, że to takie klimaty. Wciąż nie moje, ale film nie jest zły jak na erę Moore'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones