PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 853
oceny
6,0 10 1 38853
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Rozbawiła mnie Evolet, czasy prehistoryczne a makijaż zawsze jak u modelek na wybiegu. Jeszcze tylko tipsów brakuje :)

W sumie film to chała i jedynie efekty specjalne są na wysokim poziomie ale jak nie ma co robić a jest pod ręką piwo i chipsy to ujdzie.


ocenił(a) film na 4
Borat

...i jeszcze te przerośnięte indyki, dla mnie bomba :)

Borat

Zwlekałem z obejrzeniem tego filmu, ale wreszcie się zdecydowałem. W zasadzie się z Tobą zgadzam w ocenie, ale po pierwsze skoro nawet faceci się wtedy wśród dzikich malowali, to czemu sądzisz, że taka laseczka jak Evolet nie mogła?:-)
Druga sprawa to i tipsy tam były, choć nie na paznokciach Evolet i właśnie przerośnięte jak przerośniete były owe "indyki";-)
Proponuję nie oglądać filmów po piwie, to i percepcja wzrokowa nie będzie osłabiona i nic nie umknie. Dla mnie 4/10. Na jeden raz.

ocenił(a) film na 4
Jack_Holborn

Nie mam 10 lat żeby od jednego piwa tracić percepcję :)

Poza tym nawet po jak bym wypił 6 piw to by wiele nie zmieniło.
To popcornowa , familijna przygodówka a nie studium psychologiczne żeby się nie wiem jak wczuwać.

Nie oglądałem filmu z wielką uwagą bo miejscami mnie po prostu nudził ale jak już włączyłem to obejrzałem do końca.


Borat

żal mi was czytając takir komendarze aż głowa boli

matiz204

ciekawe czy któryś widział ten film?????

ocenił(a) film na 4
matiz204

Mnie nic nie boli :)

Skoro nie wierzysz to streszczę w kilku zdaniach fabułę tego kinowego arcydzieła:

Mieszkańcy pradawnej wioski przyjmują pod swój dach błękitnooką dziewczynę, która w przepowiedni szamanki sprowadzi czworonogie potwory :)
Dziewczyna wraz z częścią mieszkańców zostaje porwana przez nieznanych najeźdźców.
Kilku mieszkańców wioski przez pół filmu podąża jej tropem.
Po drodze spotykają murzyńskie plemiona, które się do nich przyłączają.
Odnajduje ją w kraju faraonów.
Wspólnie z plemionami murzyńskimi i więźniami faraona organizują powstanie.
Dziewczyna ginie i zmartwychwstaje :)
I koniec telenoweli :)

ocenił(a) film na 8
Borat

Nie przesadzajcie takie filmy trzeba brac na dwa razy to wtedy zobaczy się, że to naprawde fajny film. Mi i nie tylko mi podobał sie bardzo. Przecież nie w każdym filmie musi byc max odzwierciedlenia tego co kiedys bylo w końcu nikt z nas nie żył w tamtych czasach wiec mozna sobie pozwolic na taka interpretacje w filmie.

ocenił(a) film na 7
Borat

A mnie rozbawiłeś ty, (Borat) nie wiedząc co to znaczy film fantasy. a jeszcze zabawniejsze jest to, jak poważnie angażujesz się w opis swoich postrzeżeń nie czając tematu.

ocenił(a) film na 4
Camillus

Obok Fantasy to nawet nie stało na półce wiec możesz sobie darować.

Borat

Film jest całkiem OK, nie przykładaj go do jakiegoś serialiku a la "Moda na sukces".

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn

Dodam iż ten serial jest najbardziej patologiczny ze wszystkich amerykańskich seriali jakie powstały w historii amerykańskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 7
Borat

najlepsze a zarazem najgorsze w tym mega filmie są sceny (nie wiem czy płakać czy srać z rozpaczy) gdy ekipa goniąca porywaczy evolet wyrusza nie wiadomo po jakim czasie i dogania ich w dżungli - dżizus jak te sceny są nie logiczne

ocenił(a) film na 7
tomucho77

akurat dowodzisz, że to u Ciebie z logiką kiepsko. 5 sekund, max, tyle powinno wystarczyć na zastanowienie się i zrozumienie, że mała grupa jest z reguły bardziej mobilna, niż większa grupa.
Ja pierniczę, skąd wśród polaków tyle marud. Film bez wątpienia ma być odmóżdżaczem i tę rolę spełnia znakomicie, a Ci tylko mendzą i mendzą...
Ludzie, zestarzejecie się szybciej z takim marudzeniem :)

ocenił(a) film na 9
pazurrr1501

Tym bardziej, że ta większa grupa prowadzi jeńców, którzy prawdopodobnie nie maszerują z zapałem.
Co do drugiej części wypowiedzi zgadzam się w pełni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones