PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 854
oceny
6,0 10 1 38854
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

na jednym ze zdjęć widać, że aktorzy mają dredy - czy takie włosy mieli ludzie 10 tys lat przed narodzeniem chrystusa??
kolejna hollywodzka bajeczka - łeee, równie dobrze mogli nakręcić kolejną część Flinstonów, przynajmniej człowiek by się pośmiał;D hehe
pzdr

ocenił(a) film na 3
stan_zniszczenia

E. To jakis zart? Czy o co chodzi?

użytkownik usunięty
Cyanide

Dredy mogą Ci się zrobić jak nie będziesz długo myć włosów i ich nie ścinać ;> więc mogli mieć w sumie coś co przypominało dredy (fakt, raczej byłyby to mocno zbite włosy w bardzo mało części a nie typowe dredy - ale dredy mają kilka tysięcy lat więc to nie jest aż taki błąd ;) )

Misiek, masz takiego pana na avatarze, a nie wiesz, jak dredy wyglądają?

stan_zniszczenia

Istotnie, dredy robią się przez zaniedbanie, ale nie wyglądają wtedy tak jak w filmie. Są wtedy grube i "miękkie", a w filmie wszyscy mieli cieniutkie i dobrze zbite, zapewne robione wełną lub szydłem. Jak ktoś ma ochotę na film pełen dredziarzy, to może byćlepsza pozycja niż filmy o błotku i woodstocku.

stan_zniszczenia

Dredy są bardziej realne niż starożytny Egipt 10.000 p.n.e. To jest bzdura.

stan_zniszczenia

Oczywiście, że wtedy dready już były!
Co więcej, nie tylko 10.000 pn.e. - dready (a kysz! samo zło!) były z nami obecne od zarania dziejów.
Już sam wąż w raju kusił Ewę:
W: Sssss... No chodź... zrobię Ci dready.... S......
E: Hm.. Sama nie wiem...
W: Ssss... To może chociaż chcesz jabłko?

stan_zniszczenia

Żal mi Cię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones