PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828357}
6,4 14 258
ocen
6,4 10 1 14258
4,2 5
ocen krytyków
1800 gramów
powrót do forum filmu 1800 gramów

Sama zapowiedź już mi się podoba:
„Ewa jest dyrektorką interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka”.
Czyżbyśmy od pewnego czasu doświadczali/ły zmiany w polskim kinie, w którym to zaczynają pojawiać filmy ze współczesnymi wzorcami kobiecości? Pani Magdalena świetnie pasuje mi do roli silnej i samodzielnej kobiety. Jak na ten moment zdecydowanie jest to mój faworyt z całej masy jesienno-świątecznych romansideł. Czasem człowiek ma potrzebę się nastroić ale jak zobaczę jeszcze jeden film z panią szukającą swojego księcia do pocałunku o północy to chyba zejdę

ocenił(a) film na 8
Gabriela_Swiadek

Hahah, dobre podumowanie. Ja też mam dosc takich romansideł, ten film zapowiada cos więcej.

ocenił(a) film na 7
ritaskiter123

porusza ważną tematykę, za to propsy

ocenił(a) film na 8
Gabriela_Swiadek

powiedziałem mojej dziewczynie, że jak chce iść na świąteczny film to niech wybierze ten! haha

ocenił(a) film na 7
Arek_Sontak

chyba z obecnej oferty zapowiada się jako jeden z lepszych

ocenił(a) film na 8
Gabriela_Swiadek

nie mniej książę chyba tez się tam pojawia ;) ale zobaczymy dziś, bo wybieram się wieczorem :)

ocenił(a) film na 8
Gabriela_Swiadek

Ja już po... Magia Świąt jest. I to prawda kobiety we współczesnym kinie są coraz silniejsze. Podoba mi się to :)

ocenił(a) film na 4
Gabriela_Swiadek

TVN to jednak pewien stan umysłu... I jak czytam te pochlebstwa pod adresem tego przeciętnego filmu, to się zastanawiam, czy ja na pewno widzialem ten sam film? A może po prostu jestem wolny od mainstreamowej indoktrynacji, której jak widzę dało sie ponieść wielu uczestnikow tego forum. Krótko: TVN-u nie oglądałęm od dawna i nie ogladam obecnie, więc pewnie jestem wolny od sposobu pojmowania świata zawartego w tamtejszych filmach, serialach i paradokumentach. Podobnie jest zresztą z netflixem, aż się włos na głowie jeży jak pomyśleć, że sa to jednak media opiniotwórcze. Manipulacja i pranie mózgów postępuje w zastraszającym tempie.

Stefan_Zyskowski

Obejrzyj TVP

Gabriela_Swiadek

„Jak się chce, to się wszystko da!”
Ja chcę lecieć na wenus.
Co mam zrobić?

java_ff

Wymyślić konkretny realny pokarm, krok po kroku jak dojść do celu, a potem go realizować, konsekwentnie i wytrwale, reagując elastycznie na nieprzewidziane wcześniej okoliczności.

No i tak prywatnie poleciłbym zacząć od poszukania dobrego wsparcia, np. zaczynając od pana Muska- on stosunkowo niedaleko organizuje misje, możliwe że byłby zainteresowany podrzuceniem i zaliczeniem dwóch planet za jednym zamachem ^⁠_⁠^
Nie będziesz wiedzieć póki nie spróbujesz.

Powodzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones