PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828357}
6,4 14 408
ocen
6,4 10 1 14408
4,0 6
ocen krytyków
1800 gramów
powrót do forum filmu 1800 gramów

TVN o tej porze roku wypuszcza swoje świąteczne propozycje. Świetnie, że nie wyprodukowali kolejnych komedii romantycznych imitujących "Listy do M", tylko coś świeżego i z głębszym przesłaniem. Film porusza temat adopcji, Różczka się prywatnie w to angażuje, więc kolejny plus, że to poważny temat. Czekam :)

ocenił(a) film na 7
Miko2137

Fakt, cieszy podjęcie tematu, który rzadko pojawia się w polskich filmach okołoświątecznych, chociaż jak sobie przypomnę w Listach chyba był wątek Malajkata i Wagner, hmm? W każdym razie Głowacki w roli kandydata do ręki głównej bohaterki to już wielki plus ;)

Maja_90

Głowacki, Mecwaldowski to elita aktorska w naszym kraju i już dla nich warto iść do kina.

ocenił(a) film na 8
Miko2137

Dobrze powiedziane, w końcu film w okolicy Swiąt na który pójdzie pewnie dużo ludzi ma konkretne, ważne przesłanie.

ocenił(a) film na 8
przemekpapiez

to się ceni

Miko2137

Ja osobiscie lubię taki klimat komedyjkowy, ale może ten film połączy oba wątki. Mam na mysli przyjemne kino dla rodziny i lekkie żarty.

ocenił(a) film na 7
aniela_tomatowska24

myślałem że chodzi o połączenie świątecznego klimatu i ważnego przesłania..

Miko2137

Listy do M były czymś zupełnie nowym w polskim kinie i świetnie się je oglądało ;) jednak wiele osób miało już ochotę na inny temat, dlatego fajnie że teraz poruszają adopcję, która nie często gości w tv czy na dużym ekranie

ocenił(a) film na 5
emilkap88

Ot bajeczka. Temat adopcji ledwie liźnięty, Kraków bajkowy (jakby dron poleciał ciut dalej, zobaczylibyśmy rozkopane ulice, korki, syfiaste tramwaje i znowu korki:)), i wszystko utopione w sentymentalnym sosie. Ale w porownaniu z komediami romantycznymi made in Polnd-bajka

ocenił(a) film na 8
emilkap88

Temat ważny i bardzo trudny opakowany w świąteczną kokardę bo przygotowany dla szerokiego grona odbiorców. Życzę sobie więcej takich produkcji.

Miko2137

No własnie na mnie jako na widza bardzo działa fakt, że aktorka się w cos prywatnie angażuje a później odgrywa podobną rolę w filmie. Jest to dla mnie bardziej przekonujące.

ocenił(a) film na 8
Miko2137

Różdżka ujmująca i coraz piękniejsza z wiekiem. Kraków piękny. Historia bardzo prawdziwa i wzruszająca. Co prawda mąż mi przyciął komara, ale to i może lepiej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones