PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1458}

2001: Odyseja kosmiczna

2001: A Space Odyssey
7,7 139 718
ocen
7,7 10 1 139718
8,8 47
ocen krytyków
2001: Odyseja kosmiczna
powrót do forum filmu 2001: Odyseja kosmiczna

Upadek

użytkownik usunięty

Dosłownie upadek. Było tak kiedyś na forum Ojca Chrzestnego, teraz tutaj - wchodzę na stronę Odysei na Filmwebie, zjeżdżam na dół i patrzę na pięć pierwszych tematów które prezentują wielce wyszukane opinie. Ręce opadają. Plus jakiś kretyn "antyrunner" robiący multikonta i wszędzie tak samo odpowiada z nich na swoje posty, albo bawi się z kolegami z 6A.

ocenił(a) film na 1

dlaczego wyzywasz od kretynow? w domu ci tak mowia? nie mozesz pogodzic sie z krytyka? ze inni maja zdanie wlasne? ze wiedza ze kicz nalezy oceniac krytycznie? to twoj problem i ograniczonosci umyslu, nie innych. dorosniesz, moze zrozumiesz, ze ten film to dno i kicz. poki co czytaj i ucz sie swiata.

użytkownik usunięty
sprawiedliwosckinomana

Oj, pierwsze alterkonto się odezwało! Nie, nie mówili mi tak w domu. Za to mówili, żebym nazywał rzeczy po imieniu, więc to zrobiłem w pierwszym poście ^^

ocenił(a) film na 1

czyli widac niewiele wyniosles. Lekcje do szkoly na jutro odrobione? nie chcialbym zeby przez te proby wejscia w dyskusje ze mna pani od przyrody ci obnizyla ocene jutro, wspieram twoja edukacje, mimo ze uwazam, ze niewiele perspektyw ci to daje.

Film slaby - ja nie spamuje tak jak ty - takze i tu wypowiem sie o filmie. niestety za duzo stereotypow, slaba muzyka, ujecia dlugie do zasniecia, sporo bledow.

użytkownik usunięty
sprawiedliwosckinomana

Kocham te przyspieszone psychoanalizy. Mam przyjemność z panem Sherlockiem Holmesem?

"ja nie spamuje tak jak ty" - made my day.

A na koniec - chętnie posłucham o tych błędach.

użytkownik usunięty

Dlaczego odpisujesz jakimś oszołomom?

użytkownik usunięty

Czasami mi się nudzi i mnie to bawi, traktuję to jako dźganie kijkiem wściekłej mapy w klatce.

użytkownik usunięty

Te oszołomy tak żałosnie twierdzą, ze mają racje... żenada. Film jest perfekcyjny w kazdej minucie, soundtrack jest bardzo dobrze dobrany..efekty, scenografia, zdjecia, Scenariusz.... takie debilce hejtują, negują prawidłowosc oceny 10-.- pseudo znawcy, ktorzy walą jakimks argumentami z doopy.

wcale nie jest perfekcyjny momentami nudny durna muzyka w trakcie lotu i dlugie momeny bez dialogow poza tym mysalem ze bd duzo lepszy

ocenił(a) film na 4
hercules38

Film jest mierny.
Za muzykę należy się "plus", ale Wagnerowi :)

GunMeat

no dla niektoryh moze byc ;p

ocenił(a) film na 4
hercules38

Oj, pomyliłem się. Nie Wagnerowi - tylko Straussowi. :)

GunMeat

za malpki tez plus ;D

ocenił(a) film na 4
hercules38

tak, powinni dać więcej tych małp

GunMeat

no dluzej powinny byc :D

ocenił(a) film na 2
hercules38

W więcej scenach

ocenił(a) film na 10
sprawiedliwosckinomana

Wszystko wskazuje na to, że jesteś sprawiedliwy inaczej, mądry inaczej i znasz się na kinie inaczej. Raczej - odwrotnie.

ocenił(a) film na 9
sprawiedliwosckinomana

"za dużo stereotypów" - pomijając to, że chodziło Ci o schematy, to i tak się nie zgodzę. Nie ma tu żadnych schematów - jedyny to może zabójcza maszyna odwracająca się od ludzkości, tyle że to ten film go zapoczątkował.
"słaba muzyka" - leżę i płaczę. Szybko, rezerwuj bilety na ostatnie seanse "Disco Polo"!
"ujęcia długie do zaśnięcia" - mi to nie przeszkadzało, ale zgodzę się - mogłyby być krótsze
"sporo błędów" - jakich?

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

Szkoda Twojego czasu, mój drogi.

Przecież to jest zwykły idiota (troll), który ma multikonta i śmieci na filmwebie jak popadnie od długiego czasu. Wszystkie jego oceny filmów to 1/10 + spam na forum etc.
Nie warto z tym debilem polemizować (nie karmić idioty). Niestety jest to troll, który w jakiś sposób próbuje ominąć system i moderatorów mówiąc, że opiera się na własnej opinii i jest to obiektywne i trzeba jego "zdanie" uszanować. Nic nie zrobisz...

Najbardziej mi szkoda jednak użytkownika TheQac i innych - sprawiedliwosckinomana jest przynajmniej trollem, a tamten niestety... jak widać (od 2011 roku na filmwebie - chyba, że jest to" troll zaawansowany") co jakiś czas wchodzi na forum Odysei [ widocznie nie daje to spokoju jego "intelektowi" - ja filmów, które nie lubię po prostu omijam i zapominam ] i staje za idiotami właśnie (ew. trollami - jak kto woli; inaczej ich nie nazwę jak idioci, debile, dzieci, którym się nudzi), dając swoje - według niego - "sprawiedliwe osądy". Pozbawione obiektywizmy, wrażliwości i oparte na typowych banałach, prostackie opinie. Nie wypowiadam się tylko o tym konkretnym wpisie - już niejednokrotnie mnie rozbawił swoją ułomnością.

Na FW Odysei jest niesamowita nawałnica takich ludzi.
Czasem można się pośmiać, ale... wszystko w granicach rozsądku.

ocenił(a) film na 10
sprawiedliwosckinomana

Za komentarz "slaba muzyka" to z chęcią bym cię wysłał tam skąd już byś nie wrócił, genius.

ocenił(a) film na 9
sprawiedliwosckinomana

Czytam i nie wierzę własnym oczom. Chyba nie oglądaliśmy tego samego filmu. Świat schodzi na psy definitywnie skoro muzyka klasyczna i to w takim wydaniu wg ciebie jest "słaba". Pewnie fan disco polo się odezwał. Porażka. Idź mądrzyć się gdzie indziej.

ocenił(a) film na 10
sprawiedliwosckinomana

Stary idz stad najwyzej oceniane filmy nie przekraczaja 1 ojciec chrzestny 1,2,3 jeden odyseja 1 mechancizna 1 idz byc cwelem gdzie indziej

ocenił(a) film na 10

I najgorsze, że nic nie zrobisz z takimi idiotami... Jak pisałem kiedyś o tym na głównym forum to wyszło, że nie doceniam wysokiej subtelności żartu trolli i trzeba przeczekać i nie zwracać uwagi - ciekawe niby jak to jest możliwe? Taki syf, że aż się odechciewa zaglądać na FW [ przy wielu filmach tak jest ]. Filmweb fajny portal, ale za dużo syfu... Poza tym ile razy można zgłaszać tematy do kasowania? A konta jak były tak są. Mnie się już po prostu nie chce.

użytkownik usunięty
Spiff

Mnie też się nie chce. Czuję się znudzony tym wszystkim, przede wszystkim dlatego założyłem ten temat - żeby sprowokować trolli. Oczywiście nie znaczy to, że to, co napisałem, to nie prawda - "upadek" to oczywista oczywistość, ale wszyscy posiadacze cięższej głowy o tym wiedzą :)

ocenił(a) film na 10
Spiff

Nic nie zrobisz. To idioci. Rozbestwieni i idą (nomen omen:):):)), za przeproszeniem, kupą:):):)

ocenił(a) film na 1
candn_filmweb

to ze mama (mamo-tata?) wyzywa cie od idiotow, nie znaczy bys swoje kompleksy przenosil na forum publiczne i leczyl je wyzywajac innych. Polecic psychologa? Google sie klania, ale mozna pomyslec nad specjalista dla ciebie i namelessa ewentualnie wspolnymi silami.

ocenił(a) film na 10
sprawiedliwosckinomana

Uderz w stół?:):):)

ocenił(a) film na 10
sprawiedliwosckinomana

Już drugi Twój komentarz odnoszący się do tego jak Twoich adwersarzy wyzywają rodzice. Chcesz nam o czymś opowiedzieć?

ocenił(a) film na 9
Monaco_filmweb

Zapewne nie ma lekko w domu. Biedactwo :(

ocenił(a) film na 10
Spiff

Ja zgłaszałem wulgaryzmy wiele razy i guzik. Admini mają w dupie a wyzwiska i kłótnie dalej wiszą .

ocenił(a) film na 10
sprawiedliwosckinomana

Oceniaj kicz krytycznie, a od ambitnych filmów się odczep, bo to nie Twoja liga. Po prostu.

użytkownik usunięty
sprawiedliwosckinomana

bo to są kretyni

ocenił(a) film na 2
sprawiedliwosckinomana

Właśnie K URWA deb il je bany

ocenił(a) film na 10

Ciężkie życie z "dychą" dla "Odysei" pomiędzy "znawcami kina", nie?:):):)

użytkownik usunięty
candn_filmweb

Ogólnie coraz cięższe to życie na Filmwebie.

ocenił(a) film na 2

Totalitarne myślenie - jak ktoś ma odmienne opinie niż wy to trzeba go zgnoić, powyzywać. Zastanówcie się nad swoim życiem.

ocenił(a) film na 1
TheQac

oni nie sa zdolni do refleksji takiej, za duzo wymagasz od skonformizowanego betonu, zero wyobrazni, skoro taki kicz nazywaja kinem ha ha, dno.

ocenił(a) film na 9
sprawiedliwosckinomana

Widzę, że oglądasz sam kicz, który zasługuje na 1. Przerzuć się na kreskówki. Twój poziom

użytkownik usunięty
sprawiedliwosckinomana

Zesrałem sięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 2

ja też

użytkownik usunięty
Jan5454

W porcięta?

ocenił(a) film na 2

A gdzie ingdziej?

ocenił(a) film na 10
TheQac

Po prostu zdiagnozować. :)

użytkownik usunięty
TheQac

Nie masz pojęcia o kinie.... 2/10- 2001ASO? jesteś trollem, czy bezguściem? NA KINIE SIĘ NIE ZNASZ

ocenił(a) film na 2

https://www.youtube.com/watch?v=Z_zw8h4epQM masz tu coś z małpami, które jest o wiele lepsze. To, że piszesz z capslock nie oznacza, że masz rację. No, bo jej nie masz skoro kicz, dłużyznę i chałę bez fabuły oceniasz na 10/10.

A w ogóle to nie trolluj tylko idź z internetów nabrać trochę kultury.

użytkownik usunięty
TheQac

Ośmieszyles sie tą opinią, po co ja wgl pisze z takim bezgusciem jak ty? Nie potrafisz dostrzec arcydzieła tego filmu, to żegnam. W sumie to nie jest film dla idiotów...
"Kicz, dluzyzna, chała" to byl trolling czy serio? Jestes jakas uposledzona? Jesli tak o tym filmie twierdzisz.
Jestem za aborcją osob uposledzonych.

ocenił(a) film na 2

Więcej o poglądach degenerata, którego jeszcze moderacja nie skasowała w tej książce:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/210441/eksterminacja-chorych-psychicznie-w-iii-rz eszy
a tu skrótowo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_T4

Poza tym jeśli to miały być groźby to popełniasz przestępstwo.

użytkownik usunięty
TheQac

jakie groźby? gdzie?

użytkownik usunięty
TheQac

Jestem za aborcją osób upośledzonych umysłowo, na przykład: z zespołem DOWNA.
W Europie jak i na świecie dokonywane są takie zabiegi, jeśli wykryją taką chorobę..
Każdy ogarnięty rodzic zgodził by się na to... w sumie matka ma prawo decydować, a nie zacofani rodzice.

Dla idiotów to nie jest Media Markt.

użytkownik usunięty
Ryloth

I ambitne filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones