PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139141}

28 tygodni później

28 Weeks Later
6,6 54 496
ocen
6,6 10 1 54496
6,7 7
ocen krytyków
28 tygodni później
powrót do forum filmu 28 tygodni później

kiepski

ocenił(a) film na 3

Film jest pełen tak niedorzecznych sytuacji, że naprawdę dziwię się, że powstał. (przykład: matka
dzieciaków w okresie kwarantanny zamknięta (czy raczej "otwarta") w pomieszczeniu, gdzie byle kto
może wejść? RLY???)

ocenił(a) film na 1
fuckyounick

Nie vyle kto, tylko ktoś kto ma specjalną kartę, mnie bardziej dziwi to, że dozorca może wejść do wojskowego laboratorium, i jeszcze ta scene jak zombi torturuje matkę wsadzając jej palce do oczu. Kumam nie nauczono zombiaka nie baw się jedzeniem, ale zombi chyba myślą w taki sposób "Jeść, jeść, zarażać" , niż w taki " Dobrze najpierw ci wepchne palce w oczy, a potem...". Albo jeszcze to jak zamkneli wszystkich zdrowych ludzi w tej sali co miała dwa wejścia i nie zostawiono choćby jednego żołnierza by w razie co zaczą bronić ludzi, pomine już to, że drzwi do tego pomieszczenia, mimo, że zamknięte, otworzył jeden zombiak.

ocenił(a) film na 3
redokoks

film okrutnie słaby. dałam 3 tylko dlatego, że widziałam niestety gorsze...

ocenił(a) film na 5
redokoks

A kto mówi, że to zombie?! Nie oglądałeś pierwszej części "28 dni później"? Nie ma tu zombie, mamy tu osoby żywe zarażone nowym szczepem wścieklizny "małpiego rozumu". Dlatego też agresywność i brutalność jest uzasadniona. Niedociągnięciem jest to, że chorzy masowo zarażali inne osoby zamiast nimi się posilać, no i w jaki sposób zaraza wymarła z głodu jak w pierwszej części filmu widzimy konie i owce, a nawet szczury, więc żarcia jest od groma :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones