PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163597}

300

7,5 397 514
ocen
7,5 10 1 397514
6,5 28
ocen krytyków
300
powrót do forum filmu 300
ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie efekty komputerowe tworzą bardzo specyficzny, fajny klimat :)

ocenił(a) film na 8

Trochę o to chodzi, o przerysowanie, stworzenie nierzeczywistej, komiksowej atmosfery.

ocenił(a) film na 10
Madoq

On tego nie zrozumie

ocenił(a) film na 9

Owszem, ponieważ w jakimś stopniu to miała być animacja...

ocenił(a) film na 7

Ten film jest na podstawie komisku i właśnie założeniem jego twórców było uzyskanie takiego efektu, który upodobniłby go do rysunku/animacji.

ocenił(a) film na 5

Nie sposób się nie zgodzić. I jeszcze co kilka minut slow motion. Naprawdę momentami ten film jest tak wszystkim przeładowany że łeb boli.

Tak, już po samym obejrzeniu zwiastunu nie mam ochoty tego oglądać. Rzeczywiście tych efektów jest zbyt dużo :(

ocenił(a) film na 3
magdallenka1

z perspektywy czasu stwierdzam, że tam nie ma co oglądać. Jak miałem 17 lat to mi się w miarę podobał, bo flaki, bo walki... w tym wieku imponowało samemu sobie że można oglądać takie "menskje krfizte" filmy.

lata mijają, popyt na komercyjną pastę dla mas spadł. Film opiera się na krwistych walkach i gołych klatach bohaterów. Masz 16 lat to możesz obejrzeć, będziesz dżezi w szkole. Ale jak więcej to olej ten film ;o

MegaSzczota

No mam akurat szesnaście lat, ale i tak olewam ten film ;)

ocenił(a) film na 6
MegaSzczota

Tam nawet krew była wygenerowana komputerowo...

ocenił(a) film na 10

Bo to na podstawie komiksu po pierwsze, a po drugie nie znasz klimatu to się nie wypowiadaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones