PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163597}

300

7,5 397 348
ocen
7,5 10 1 397348
6,5 28
ocen krytyków
300
powrót do forum filmu 300

Jestem fanką komiksów a w szczególności serii Thorgal, czy dożyję ekranizacji ? Nie oczekuję takiego efektu jak w 300, gdzie obrazy i w ogóle całość powaliło mnie z nóg. Ale czas leci a aktorzy których wyobrażałam sobie w roli thorgala już są za starzy: Moje typy:
1. Val kilmer (Willow)
2. Daniel day-lewis (ostatni mohikanin)
3. Ralpf Fines (wichrowe wzgórza)

Wracając do filmu 300, to gorąco polecam z okazji dnia kobiet, drogie panie tak seksownych scen walki nie zobaczycie nigdzie, sutki stają :)

użytkownik usunięty
magikadeczar

Dość dziwne kolory ma ten film.

użytkownik usunięty

Mroczne, mało kolorowe, nadające specyficzny klimat filmowi. Dla mnie to jak najbardziej na plus.

ocenił(a) film na 10

To dlatego, że film powstał na podstawie komiksu i w zamierzeniu twórców miał mieć komiksową stylistykę wizualną, stąd takie właśnie kolory, które nadają filmowi taki trochę oniryczny klimat.

ocenił(a) film na 10
magikadeczar

Wyjdziesz za mnie? ;)

ocenił(a) film na 9
ZaRaz2001

hehe ubiegłeś mnie :D

ocenił(a) film na 9
magikadeczar

Daniel Day Lewis to byłby świetny wybór :)

straightlines

Love DDL

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
magikadeczar

zgadzam się, uwielbiam takie filmy. niedawno byłam na części 2 "300", rowniez film dobry ale jednak czuje sie lekki niedosyt. 1 czesc zdecydowanie lepsza. kolorystyka idealnie podkresla klimat filmu, jego glebie, tak samo zastosowanie efektu "slow motion". podnieta na maksa.. :D

bzyczek881126

Też widziałam 2 część i zgadzam się z Tobą, film był dobry, tylko dobry (nie rewelacyjny)
Część 1 mam wrażenie, bardziej trzyma się histori, człowiek wyobraża sobie, że tak mogło wyglądać zycie ludzi w starożytności, natomiast część 2 z kobietą w roli dowódcy floty morskiej to już film fantazy.

Co tu dużo mówić, mieli słabe klaty, podjar na końcu na kilka sekund jak spartanie dopłynęli z pomocą buu

ocenił(a) film na 8
magikadeczar

Juz po Twoim avatarze widac ze jestes fanka komiksow ;) Co do 300-stu ekranizacja mi sie bardzo podobala 8/10. Mam nadzieje ze kiedys ktos zdecyduje sie na ekranizacje Thorgala, ktory wg mnie jest najlepszym komiksem tego typu. W przeciwienstwie do Ciebie zastanawiam sie kto moglby zagrac Kriss de Valnor. Moje typy tez juz sa za stare:

1. Catherine Zeta Jones
2. Monica Belucci
3. Salma Hayek

Snajper85AP

A co powiesz o bohaterce 2 części 300 Evie Green? jest zjawiskowa

ocenił(a) film na 8
magikadeczar

Musze przyznac ze zaskoczyla mnie pozytywnie w 2 czesci

ocenił(a) film na 9
magikadeczar

Thorgal? Jak dla mnie powinien go zagrać Richard Armitage. Pasuje jak złoto.

Ted_Junior_Gillas

Młody Ridge Forester z mody na sukces :) haha z takim torsem też by sie nadał... nie no świruje...Thorin jest super, uwielbiam brodaczy

ocenił(a) film na 9
magikadeczar

Ale Thorgal raczej nosił się bez brody :)

Ted_Junior_Gillas

aaaa zdarzało mu się nosić ;)

ocenił(a) film na 9
magikadeczar

Ale "od wielkiego dzwonu" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones