PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654013}

3096 dni

3096 Tage
7,1 43 404
oceny
7,1 10 1 43404
3096 dni
powrót do forum filmu 3096 dni

5/10

ocenił(a) film na 5

Ogólnie ta historia to wielka tragedia i tu sie chyba wszyscy z tym zgadzamy choć na tym portalu wszystko jest
możliwe! Natomiast portal ten nie po to jest żeby oceniać czyjąś tragedie , tylko po to żeby oceniać filmy.Filmy
jest średni reżyser nie przyłożył się do szczegółów i sama gra aktorów również jest średnia , z drugiej strony
patrząc to ciężko się takie filmy ocenia i na ich temat się wypowiada więc niech tak pozostanie jak jest.

ocenił(a) film na 4
welna23

Wreszcie ktoś zwrócił na to uwagę.Brawo! Ja również mam wrażenie,że niemała część filmwebowiczów bardziej ocenia skalę tragedii (i to jak bardzo wstrząsającego zdarzenia dany tytuł dotyczy) niż jakość samego filmu. Ja rozumiem,że emocje wielokrotnie biorą górę,bo znam to z własnego doświadczenia,ale nie można nie dostrzec,że np. owe "3096 dni" to-moim skromnym zdaniem-naprawdę przeciętna produkcja.I nie porusza tak bardzo jak mogłaby (powinna?).

mikrobas

Ja również się zgodzę z wasza opinią. Sama tragedia jest niesamowicie poruszająca, niewyobrażalna i smutna. Aż ściska za serce, że takie rzeczy dzieją się na świecie.
W filmie czegos mi zabrakło. Nie poruszył mnie aż tak bardzo.

ocenił(a) film na 4
welna23

Dokładnie. Historia przejmująca, ale film sam w sobie... Dłużyzny momentami, jakaś taka sztuczność biła z tego filmu, coś ewidentnie poszło nie tak.

welna23

Gra aktorów średnia? No jeśli chodzi o główna bohaterkę oraz zwyrodnialca touch postacie aktorzy akurat zagrali bez zastrzeżeń. Długie ujęcia też robią robotę.

welna23

Na dodatek film bardzo odbiega od książki, bardzo dużo niezgodności, jak i kilka ważnych rzeczy pominiętych.

ocenił(a) film na 5
welna23

Trafnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones