3096 dni

3096 Tage

2013 1 godz. 51 min.
7,1 40 515
ocen
7,1 10 40515
14 690
chce zobaczyć
{"type":"film","id":654013,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/3096+Tage-2013-654013/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 3096 dni
  • welna23 ocenił(a) ten film na: 5

Ogólnie ta historia to wielka tragedia i tu sie chyba wszyscy z tym zgadzamy choć na tym portalu wszystko jest
    możliwe! Natomiast portal ten nie po to jest żeby oceniać czyjąś tragedie , tylko po to żeby oceniać filmy.Filmy
    jest średni reżyser nie przyłożył się do szczegółów i sama gra aktorów również jest średnia , z drugiej strony
    patrząc to ciężko się takie filmy ocenia i na ich temat się wypowiada więc niech tak pozostanie jak jest.

• mikrobas ocenił(a) ten film na: 4

welna23 Wreszcie ktoś zwrócił na to uwagę.Brawo! Ja również mam wrażenie,że niemała część filmwebowiczów bardziej ocenia skalę tragedii (i to jak bardzo wstrząsającego zdarzenia dany tytuł dotyczy) niż jakość samego filmu. Ja rozumiem,że emocje wielokrotnie biorą górę,bo znam to z własnego doświadczenia,ale nie można nie dostrzec,że np. owe "3096 dni" to-moim skromnym zdaniem-naprawdę przeciętna produkcja.I nie porusza tak bardzo jak mogłaby (powinna?).

• mikrobas Ja również się zgodzę z wasza opinią. Sama tragedia jest niesamowicie poruszająca, niewyobrażalna i smutna. Aż ściska za serce, że takie rzeczy dzieją się na świecie.
    W filmie czegos mi zabrakło. Nie poruszył mnie aż tak bardzo.

• Karesia ocenił(a) ten film na: 4

welna23 Dokładnie. Historia przejmująca, ale film sam w sobie... Dłużyzny momentami, jakaś taka sztuczność biła z tego filmu, coś ewidentnie poszło nie tak.