PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842452}
3,5 107 579
ocen
3,5 10 1 107579
1,7 31
ocen krytyków
365 dni
powrót do forum filmu 365 dni

7,8 ocena haha

ocenił(a) film na 1

ten gniot ma kupione oceny dyszki przez dystrybutora XD

ocenił(a) film na 4
fyfy1000

Dobrze, że chociaż na innych stronach ten film zachował swoją prawdziwą ocenę (poniżej 5.0)... Brak słów na te kupowane głosy tutaj

Dawid110dd

Ten sam dystrybutor co od Jak zostałem gangsterem. Tam też był prawdziwy najazd botów dających 10.

ocenił(a) film na 4
Meldondg_Lord

Tylko, że tam na szczęście ten film trochę sam się broni i jest całkiem ok. No ale tutaj to mam złe przeczucia

Dawid110dd

Nie zasługuje tamten film na ocenę którą ma teraz.

ocenił(a) film na 3
fyfy1000

to też dawajcie 10/10 - strollujmy system i niech będzie numer jeden w rankingu top wszechczasów - a co?!

ocenił(a) film na 3
fyfy1000

To nie chodzi o boty ale o fanki, które Blanka poprosiła o ocenę i recenzje na filmwebie, żeby jej się „nie zgubiły” choćby 100tys z 300 które ja obserwują oceniły na 10 to wystarczy

ocenił(a) film na 1
cyniczna22

Pierwszy raz spotykam się z sytuacją ,gdzie twórca filmu żebrze o gwiazdki u widzów , żenada !


ocenił(a) film na 1
fyfy1000

Już 5,4 każdy ma prawo do zagłosowania

ocenił(a) film na 10
fyfy1000

A może po prostu niektórym się podobał? Według mnie był naprawdę dobry i nie rozumiem tylu negatywnych opinii.. ty uważasz ze boty dają 10 a ja uważam, że zawistni ludzie z których większość nie oglądała tego filmu oceniają na 1

nataliaxd10

To ty nie wiesz, że można i wykupić ocenę dziesięć, żeby dać lepszy efekt oraz ocenę 1, aby zniszczyć film? Z resztą, jeżeli komuś się podoba film lub książka to oznacza, że nigdy nie miał, do czynienia z dobrymi książkami lub filmami. Albo nie zna rzeczywistości

ocenił(a) film na 1
nataliaxd10

Mam tu konto od 5 lat, niedługo będzie 6. Przez cały ten okres wystawiłem tylko kilka "dyszek" i prędzej obciął bym sobie rękę niż dał temu koalowemu filmowi taka ocenę.

ocenił(a) film na 7
fyfy1000

przecież nie ma wysokiej noty

ocenił(a) film na 1
miluszka_anuszka

teraz juz nie ma ale poczatkowo ocena byla bardzo wysoka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones