PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842452}
3,5 107 543
oceny
3,5 10 1 107543
1,7 29
ocen krytyków
365 dni
powrót do forum filmu 365 dni

Białowąs + Lipińska + Drewna w obsadzie. Czuje nowe arcydzieło w Polskiej kinematografii.

Aprijl

dis gon b good

Aprijl

Co na to Walkiewicz? ...

użytkownik usunięty
Klaudia

Liczę na to, że znowu napisze recenzję.

Aprijl

Właśnie przypadkiem usłyszałam w Trójce Barbarę Białowąs, jak zawsze obrażoną na cały świat (widać taki styl). Mówiła coś o współpracy z Blanką. Blanką? Jeny- pomyślałam- czy to możliwe, że chodzi o ten ero-paździerz?
Jak widać możliwe, czasem rzeczywistość przebija wszelkie nasze wyobrażenia.
Ileż gwiazd musiało się ułożyć w prawidłowej pozycji, by mogło się zawiązać takie połączenie talentów. Pozostaje tylko czekać, na szczęście już niedługo.

Aprijl

Rok 2020 wita nas w pięknym stylu. Czym sobie na to zasłużyliśmy?

Aprijl

Nic się nie znasz. Według cenionej krytyk Natalii Siwiec to będzie lepsze, zdecydowanie lepsze od 30 twarzy greya!

ocenił(a) film na 3
Levon_V

to będzie jak 500 plus twarzy geja :D

Levon_V

Dramatyzm na poziomie Na Wspólnej i głębia postaci rodem z gry SIMS - przepis na sukces kasowy w okresie walentynek.

ocenił(a) film na 1
Aprijl

Pan Karwowski może zacząć spać spokojnie. Za kilka tygodni, to już nie Kac Wawa będzie dzierżyła tytuł "najgorszego polskiego filmu w historii".

Aprijl

To dopiero będzie Fatality podczas seansów.

ocenił(a) film na 2
Aprijl

Poczytałem o autorce książki, widzę też jej wygląd... cóż nie wygląda na damę, tak eufemistycznie napiszę. Wypowiedzi też raczej podobny poziom.

Ale takie osoby stają się autorytetem dla młodych kobiet, a co gorsza dla tych 30-50 też...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones