4-kyo-si Choo-ri-yeong-yeok

2009 1 godz. 26 min.
6,4 349
ocen
6,4 10 349
171
chce zobaczyć
{"type":"film","id":535697,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/4-kyo-si+Choo-ri-yeong-yeok-2009-535697/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 4-kyo-si Choo-ri-yeong-yeok
  • Stonka17 ocenił(a) ten film na: 10

to jest jeden z najlepszych filmów koreańskich jakie obejrzałam polecam :)

• Ruby_in_Gold ocenił(a) ten film na: 7

Stonka17 najlepszy??? chyba sobie kpisz... nie twierdze że jest zły ale jest tyle lepszych filmów, chociażby "pusty dom" czy "słodko-gorzkie życie", a to jest tylko fajny tajemnica, kryminał

Ruby_in_Gold napisałam, że "jeden z najlepszych". Oglądałam go półtora roku temu wtedy był jeszcze nielicznym filmem, które obejrzałam z kina koreańskiego. Fakt słodko gorzkie życie czy też morze żółte czy człowiek znikąd czy oldboy czy ujrzałem diabła <3 czy bez tchu czy psychometria czy poongsan czy blind czy I'm a killer biją na głowy ten film 4Gyoshi Churi Yeongyeok ale był on może 5 czy 6 filmem jake obejrzałam wtedy, wiec prosze Cię bardzo nie osądzaj mnie z góry.. pozd. :) Polecam wszystkie filmy wyżej wymienione ;p

Stonka17 no, ok, nie osadzam, ja sama oceniłam film na 7/10 dlatego że lubię kryminały, a tu mamy taka typową zagadkę kryminalna, nic odkrywczego, ale jak ktos lubi kryminały to ok

Ruby_in_Gold aaa, no i nareszcie jakis film, w którym ludzie normalnie ise całują a nie "wall kiss"

Ruby_in_Gold hhhah racja ... oni nie wiem dlaczego ale stoja i sie dotykaja co dziwne ale znam aktorów co całują normalnie np. Lee Min Ho <3

• Stonka17 Właśnie jestem dopiero co po obejrzeniu tego ,,arcydzieła''.
    Hmmm...jeden nauczyciel dźgał ucznia nożem,jak prosię.Następnie wpada drugi nauczyciel i widząc MARTWEGO ucznia ma to w d...,a kradnie mu telefon i laptopa,a później się ganiają się przez większość czasu produkcji po całej szkole,a na koniec po bibliotece.,,Firanka'' swą bystrością i logicznym myśleniem Sherlocka Holmesa bije o kilka długości -absurd goni absurd.
    Sporo obejrzałem kina koreańskiego,ale ta produkcja jest dnem strasznym....