PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779949}
6,0 4 944
oceny
6,0 10 1 4944
5,4 23
oceny krytyków
53 wojny
powrót do forum filmu 53 wojny

Małgorzata Popławska rola po prostu wybitna. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem tak dobrą grę aktorów jak tutaj. Film nie kopiuje od nikogo, nie pamiętam kiedy widziałem ostatnio w polskim kinie tak bardzo autorski, oryginalny film.

bielszczanin

Magdalena Popławska

ocenił(a) film na 6
luliluli570

hehe ten filmy jest lepszy od Klera , Wołynia , Najlepszy , Jestem Mordercą? weż zmień dilera

ocenił(a) film na 8
bielszczanin

Prawda właśnie jestem po seansie i po prostu te kadry mnie wciągnęły całkowicie,wybitna gra bohaterki,klimat filmu,dźwięki wszystko to spowodowało że na pewno ten film zapamiętam na długo..

użytkownik usunięty
bielszczanin

To jest niezłe kino, choć w gruncie rzeczy bardziej kinowy monodram. Pani Magda, którą jako aktorkę, kocham ;-) za rolę w "Bez Tajemnic", tutaj też pokazuje swoje wielkie możliwości, a drugoplanowi aktorzy ją w tym z klasą wspierają. W tym sensie jest to na pewno warte obejrzenia.

Jeżeli zaś chodzi o pozostały przekaz, to jest on płytki jak wiosenna sadzawka, gdyż jakże by inaczej, w czasie gdy półnaga pani Magda biega z pokoju do pokoju odwracając uwagę widza ;-) w drugim planie nie brakuje wybić propagandowego szamba, z którego to się dowiadujemy, jakim to Mandela wielkim człowiekiem był, jaka to rewolucja podobno miała miejsce w Polsce w 1989 roku i jak to jeden czy drugi rzeźnik czytał poezję swoim krwawym hordom. No i oczywiście, wincyj muzułmańskich uchodźców, wincyj lewych meldunków, bo skoro gdzieś im się jeszcze nie udało ustanowić państwa islamskiego i mają chwilową zadyszkę, to dajmy im szansę u nas. A w międzyczasie posłuchajmy razem wierszy o miłości, w ramach seansu autohipnozy.

bielszczanin

Pani Popławska ma efektowną i trudną rolę i oczywiście daje rade, ale i tak Stroiński jest tu najlepszym aktorem w filmie - tak szczerze po prostu.

ocenił(a) film na 1
bielszczanin

To ciekawe, ską taka niska nota....

bielszczanin

Nie rozbierałbym tego filmu na części. Jest bardzo piękny i to mi wystarcza.

bielszczanin

Też tak uważam i jako kobieta dziękuję za ten wpis. Wyświetla się on tuż pod przykrojoną do smsowej liczby znaków "recenzją" niezależnej krytyczki, której niezależność polega chyba na absolutnym braku wyczucia artyzmu genialnie prowadzącemu tak trudny i niepopularny temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones