PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271454}
5,7 14 717
ocen
5,7 10 1 14717
3,0 3
oceny krytyków
7 krasnoludków: Las to za mało historia jeszcze prawdziwsza
powrót do forum filmu 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza

Mówię serio. Ci bohaterowie są jacyś tacy tępi. Jeden krasnal wszedł do sklepu potem nie umiał wyjść, wołał na pomoc przez szybę po czym ją wybił, krasnale idąc dalej widzą złego gościa udającego sprzedawcę HOT-DOGÓW, zły gość proponuje im Ketchup, w którym jest trucizna, ciężko się im zdecydować czy wziąć ketchup czy musztardę, następnie idą z parówkami w ręku napotykają się na jakiegoś gościa, który wymaga pieniędzy z banku, więc krasnale udają się do banku i trzymając te parówki mówili, że chcą pieniędzy po czym włączył się alarm ludzie uciekli a krasnale aresztowane. Serio?? Za to, że trzymali parówkę byli tacy groźni. Jasne. Następnie dołącza do nich jeden mięśniak, krasnale uciekają z klatki tego zaś zostawiają i mówią "Niestety nas już jest siedmiu". Dalej nie chcę komentować dalszych scen. Sam się zdziwiłem, że to coś obejrzałem do końca. Tylko tą część widziałem a poprzednika już nie mam zamiaru oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones