PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810503}
6,6 65 032
oceny
6,6 10 1 65032
5,8 30
ocen krytyków
7 uczuć
powrót do forum filmu 7 uczuć

OK... nie jestem fanem polskiego kina, a na ten film zostałem dziś "wyciągniety" przez znajomą. Skoro wiec poszedłem, pozwalam sobie dodać opinie o nim. Nieświadomy tego, że głową role gra w nim Michał Koterski - nomen omen poza "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" to był drugi film jaki widziałem z jego udziałem. Porażka. Z całym szacunkiem do niego jak i jego fanów, on totalnie nie nadaje sie do aktorstwa. Jego gra na poziomie "Dlaczego Ja" czy "Trudne Sprawy". Nie wiem.. może sprawdziłby sie za kamerą albo jako w innej roli wśród twórców filmu, ale aktor? To obraza dla mnie jako dla widza, który 35 zł wydał na bilet. Sam koncept filmu ciekawy i za daje 2 pkt, ale połączenie dramatu z komedią na poziomie bardzo prymitywnym okrutnie mi sie gryzło. Nie, że nie lubie komedii. Serie "Starsznych Filmów" uwielbiam ;-) Seksmisja? Kogel Mogel (ciekaw jestem trzeciej czesci!) - uwielbiam ;-) Ale ten humor, tak przedstawiony jak tutaj i tak odegrany zupełnie do mnie nie trafił. Wyszliśmy mniej wiecej po 2/3 filmu. Dużo osób przed nami również seans opuściło w jego trakcie. Przykre to. Nie, nie i jeszcze raz nie. Obecnie dobrze sie zastanowie zanim dam sie namówić na polski film w kinie.

ocenił(a) film na 5
KASTCOM

Zgadzam się z opinią.
Ale czy Ty wiesz, co znaczy "nomen omen"? Używasz tego źle panie.

ocenił(a) film na 8
KASTCOM

Odpowiedź jest prosta, to nie jest standardowa komedia, tak jak wszystkie inne filmy reżysera Koterskiego. Porównanie do Kogel-mogel uważam za zupełnie nietrafione. Z drugiej strony, rozumiem konsternację, bo film był w taki sposób reklamowany.. z resztą, podobne nieporozumienia były ostatnio z "Baby są jakieś inne".

ocenił(a) film na 1
kondostrum

Koterski nie kręcił komedii. To wszystko to są dramaty, tylko wy- idioci - się śmiejecie. Ale nie winę was za to, może przykre dzieciństwo was tak spaczyło.

ocenił(a) film na 8
Arganthe

Filmy Koterskiego to komediodramaty.

ocenił(a) film na 8
Arganthe

Śmieję się również z Ciebie - debilu, że wykazujesz się wybitnym dyletanctwem i ignorancją wystawiając temu filmowi ocenę 1.

ocenił(a) film na 9
KASTCOM

Zapytam tylko o to ile masz lat? Jeśli jesteś ponad rocznik 85 to już tego nie będziesz rozumiał. Dla mnie 79 ten film to podróż w czasy dzieciństwa i tego dobrego i gorszego. Film genialny koniec, kropka.

ocenił(a) film na 8
KASTCOM

Jak dorośniesz zrozumiesz że nie każdy film jest prosty w przekazie jak Botoks. Cierpliwości. A jeśli już dorosłeś to znaczy że system edukacji w Twoim przypadku się nie sprawdził.

ocenił(a) film na 7
KASTCOM

LOL co za typ, poszedł na Koterskiego i liczył na Kogel Mogel xD

ocenił(a) film na 9
KASTCOM

Nie może być miarodajna opinia osoby, która pisze, że ,,sam koncept filmu ciekawy i za daje 2 pkt", podczas gdy w dziesięciopunktowej skali ocen na tym forum - 2 punkty oznaczają ,,bardzo zły".

ocenił(a) film na 10
KASTCOM

Porównujesz komedio-dramat do innego gatunku, do komedii- to już pokazuje że nie wiedziałeś co oglądasz. Ten film jest dla ludzi posiadających refleksję i potrafią mysleć abstrakcyjnie- nie dałeś rady. Powołujesz się na wyjście innych osób z kina... ja wychodze z Marvela- bo to nie gatunek dla mnie i nie świadczy o tym że film jest zły tylko odbiorca nie ten. Słaby ten komentarz słabego widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones