Nine Days That Changed The World

1 godz. 34 min.
7,4 82
oceny
7,4 10 82
73
chce zobaczyć
{"type":"film","id":627048,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nine+Days+That+Changed+The+World-2010-627048/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 9 dni, które zmieniły świat
  • pantera_91 ocenił(a) ten film na: 10

Kilka minut temu skończyłam oglądać z rodzicami, ten jakże wzruszający i przepełniony
    wspomnieniami, refleksjami film o bł. Papieżu Janie Pawle II. Mogę jedynie powiedzieć, że kto nie
    oglądał, powinien go zobaczyć. Nie tylko ze względu na wartości historyczne, czy religijne, ale
    również ze względu na czystość serca, czy pogodę ducha... Jak to stwórcy filmu powiedzieli na
    końcu... nikt tak nie potrafił zebrać całego narodu, nie tylko Polskiego, ale również całego narodu
    Świata, zjednoczyć, nikt, tak jak Karol Wojtyła, człowiek- papież, który zmienił oblicze Polski, zmienił
    oblicze Świata, w duchu katolickim... Na koniec mogę dodać, że niezależnie od wieku, czy koloru
    skóry, czy wyznania, jesteśmy równi sobie, papież pokazywał to na okrągło. "NIE LĘKAJCIE SIĘ!!"-
    mawiał. I miał rację!

Kto się zgadza, rączka w górę :)

• underground73 ocenił(a) ten film na: 9

pantera_91 Zgadzam się. Bardzo dobry dokument i naprawdę warto go obejrzeć. Chyba najlepszy film dokumentalny o papieżu Janie Pawle II, jaki oglądałem.