PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181525}

9 kompania

9 rota
7,8 100 340
ocen
7,8 10 1 100340
6,9 8
ocen krytyków
9 kompania
powrót do forum filmu 9 kompania

Wpisujcie tytuły innych rosyjskich ciekawych filmów...
Ja osobiście polecam: "Kukułkę" Aleksandra Rogożkiniego i "Powrót"
Andrieja Zwiagincewa.
Czekam na kolejne propozycje....

ocenił(a) film na 8
pener_plop_pl

A ja polecę od siebie "Stalkera" i "Leca żurawie". Pierwszy to dramat s-f, a drugi film wojenny. Fantastyczne kino, choć pierwszy szczególnie jest trudny w odbiorze.

A tak przy okazji: czy kojarzycie rosyjską komedię, w Polsce dostępną pod tytułem "Kula"? Film o 4 kumplach, którzy trafiają do rozpadającej się armii rozpadającego się ZSRR. Jeśli ktoś wie, o czym mówię, a jeszcze leiej- ma ten film, proszę o jakiś kontakt.

gerardtn1

Wszystkim miłośnikom radzieckich filmów polecam http://www.isfilm.pl/radzieckie--rosyjskie-c186.html

pener_plop_pl

Poszukuje filmu, który pokazywany był w TV w filmie występuje dziewczynka 6-8 lat i tylko ona, film „antyalkoholowy” o samotności dziecka, obraz rozpoczyna się sceną, pod stołem siedzi dziecko a pijana kobieta leżąca na łóżku upuszcza flaszkę. Scena ostatnia to alegoria samobójstwa tej dziewczynki – jej lot nad rzeka ku szczęściu. Proszę o pomoc wiem, że ten obraz był nagrodzony.

walldek

Bączek

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pener_plop_pl

Ja tez pozwole sobie dolaczyc sie do tematu. Szukam filmu, nieanglojezycznego. Ale nie jest rosyjski. Napewno byl ze skandynawii, wydaje mi sie ze z norwegii, ale pewnosci nie mam. Lecial kiedys pozno w nocy na jednynce - chyba w kocham kino. Nie pamietam nawet dokladnie o czym byl, ale pamietam, ze kazda scena byla wlasciwie jednym ujeciem. Np dwie osoby siedzace obok siebie na krzeslach, jak na obrazie i rozmawiajace. Bardzo skromny montaz. Wygladalo to slicznie. Jakies pomysly?

ocenił(a) film na 8
bartolini3

Gruz 200

ocenił(a) film na 9
harom

tak Ładunek 200 mocny film

ocenił(a) film na 8
pener_plop_pl

Jeden z najlepszych rosyjskich filmów, jakie oglądałem - Strzelec Wyborowy (1999). POLECAM. Nie uśniecie.

ocenił(a) film na 7
pener_plop_pl

Witam.
Poszukuję rosyjskiego filmu (a właściwie radzieckiego) opowiadającego o niemieckim obozie jenieckim na Litwie, w którym strażnicy wypuszczają więźniów do lasu i na nich polują. O pis fabuły jest oczywiście orientacyjny, bo żadnych szczegółów nikt w moim otoczeniu nie może mi podać. Rok produkcji to okolice 1980 roku.
Z góry dziękuje za podanie tytułu.

użytkownik usunięty
pener_plop_pl

czyściec 1997 (purgatory)

pener_plop_pl

Od siebie polecam niewymieniony jeszcze chyba film pt. Mściciel / Mechenosets 2006. Najprościej rzecz ujmując, film przedstawia historię rosyjskiego Wolverina. Mało ambitny czy oryginalny ale bardzo krwawy i ma całkiem niezły klimat. Jest akcja, piękna kobieta, dosyć smutny ogółem, także jak ktoś nie jest w nastroju to się nie spodoba. Generalnie b.dobry film.

pener_plop_pl

A ktoś wie może gdzie te wszystkie filmy dostać? Jakaś dobra wypożyczalnia w okolicach Krakowa?

użytkownik usunięty
Moncurek

net niestety,allegro ,ebay

ocenił(a) film na 8
pener_plop_pl

Padło wiele zacnych tytułów... od siebie dodam jeszcze serial "Mesto vstrechi izmenit nelzya" w Polsce znany pod tytułem "Gdzie jest czarny kot?" http://www.filmweb.pl/serial/Gdzie+jest+Czarny+Kot%3F-1979-101284
... z niezapomnianym Wysockim w roli głównej ;).

ocenił(a) film na 10
krespas69

Novaya Ziemlya i Metro (2013) to z tych nowszych

ocenił(a) film na 10
krespas69

sporo filmów jest na Youtubie

ocenił(a) film na 7
pener_plop_pl

Polecam film o podobnej tematyce, co 9 Kampania, ale o wiele ciekawszy
http://www.filmweb.pl/film/Morderczy+Afganistan-1991-213280

ocenił(a) film na 10
pener_plop_pl

"Jesteśmy z przyszłości 1i2 trochę propagandowy ale ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones