PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725574}

9. życie Louisa Draxa

The 9th Life of Louis Drax
6,3 6 881
ocen
6,3 10 1 6881
4,3 3
oceny krytyków
9. życie Louisa Draxa
powrót do forum filmu 9. życie Louisa Draxa

Ekranizacja

ocenił(a) film na 8

Książka była świetna, psychologiczna, z drugim dnem i niezłym twistem, ciekawe jak to wyszło w filmie.

ocenił(a) film na 9
Boar99

Książki nie czytałem, ale uważam że w Draxe jest ciekawy klimat, coś zupełnie innego, no i piękna Sarah Gadon!

ocenił(a) film na 6
Boar99

Mnie również podobała się książka, trochę mroczna ale bardzo dobrze się ją czyta.Nie obejrzałam jeszcze filmu ale się na niego wybieram. Nic dobrego o scenariuszu nie napisali krytycy a w sumie zły scenariusz to i kiepski film.Nawet dobra obsada i dobry reżyser go nie uratuje. Czasami ocena krytyków nijak ma się do tego co zobaczyłam na ekranie, więc liczę że i tym razem tak będzie. Ocenię ten film dopiero jak go sama zobaczę .

ocenił(a) film na 8
Boar99

Książkę czytałam dwa razy i film również dwukrotnie obejrzałam.Jeśli mam porównywać to książka zdecydowanie lepsza,jednak film również świetny.I nie na leniwe popołudnie jak ktoś tu napisał.Mimo baśniowej oprawy to dramat w czystej postaci,traktujący o rzadkiej i mało znanej chorobie.Przedstawiony bardzo zrozumiale,pod warunkiem jednak uważnego oglądania filmu (listy czy recepta).U mnie mocna ósemka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones