PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479270}

Aż po grób

Get Low
6,8 13 141
ocen
6,8 10 1 13141
6,4 9
ocen krytyków
Aż po grób
powrót do forum filmu Aż po grób

Lecą napisy, pisze jak byk że grał Karolak, a ja jakoś nie zauważyłam...
Widmo czy jak?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
robert163

Ale wiesz. Chciałam po prostu zobaczyć jak mu to wyszło, mimo wszystko. Czy faktycznie tak się zbłaźnił czy był tak słaby że trzeba go było wycinać czy po prostu zawsze nasi mają pecha;)

ocenił(a) film na 6
WhiteDemon

Karolak jest bo prosu beznadziejny, niezależnie gdzie będzie grał. On jest po prostu tragiczny i wnerwiający. Dobrze, że go wycieli.

WhiteDemon

Ja lubie gre Karolaka. I smiac mi sie chce z ludzi co potrafia tylko krytykowac nic wiecej xD niech sie zamienia miejscami ciekawe czy by potrafili cos zagrac. Bo skoro sie w ten sposob krytykuje to dana osoba powinna cos soba reprezentowac np miec w swojej historii zycia jakis film czy cos w tym stylu. Tak dla porownania. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
R0ose

"niech sie zamienia miejscami ciekawe czy by potrafili cos zagrac. Bo skoro sie w ten sposob krytykuje to dana osoba powinna cos soba reprezentowac np miec w swojej historii zycia jakis film czy cos w tym stylu."

Nie trzeba być aktorem, by krytykować czyjąś grę, tak samo jak nie trzeba być muzykiem by krytykować twórczość jakiegoś marnego muzyka. Oczywiście mówię o krytyce, a nie o bezmyślnym obrzucaniem kogoś obelgami.

WhiteDemon

No jak to? A piąte drzewo po lewej od posiadłości Felixa Busha?

ocenił(a) film na 6
Yamaneko

Zniszczyłaś systemXDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones