PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794194}

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

A Rainy Day in New York
6,1 38 295
ocen
6,1 10 1 38295
5,0 23
oceny krytyków
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
powrót do forum filmu W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Selena Gomez w obsadzie? Allen już chyba bardziej stoczyć się nie może :/ Mało jest młodych utalentowanych i atrakcyjnych aktorek? Już teraz można wymienić największy minus tego filmu.

aya_rivera

zadrosna i zalosna jestes

jason79

A niby z jakiegoż to powodu miałabym być zazdrosna? ;) Oświeć mnie proszę.

jason79

Ty jesteś żałosny, bo krytykujesz kogoś za wyrażanie swojej opinii ;)

Zgadzam się z autorką tematu. Selena Gomez nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu. No cóż, wciąż to lepsze niż gdyby miał wziąć Kim Kardashian chociażby. Chociaż... może weźmie do następnego filmu.

Frix99

Ty też krytykujesz go za wyrażanie własnej opinii Frix xD

Piotrov_2

Raczej stwierdzam fakt.

Frix99

Skoro jest tyle zdolnych, inteligentnych i młodych aktorek, to czekam na listę z ich imionami ...

MangoxRay

Czyżby urażony fan Seleny Gomez?

1) ''Skoro jest tyle zdolnych, inteligentnych i młodych aktorek''
Mowa jest o aktorkach młodych, utalentowanych i atrakcyjnych.

2) Nie wiem, czy podawanie takiej listy ma sens, bo każdy ocenia aktorów i ich zdolności subiektywnie, więc Ty w swoim lubieniu Seleny masz rację, a ja w moi nie przepadaniu za nią również mam rację. I tak jest z każdą inną aktorką.

Frix99

Nie jestem wielkim fanem, ani nie jestem urażony. Nic też do niej nie mam. Po prostu jestem ciekaw o kogo wam chodzi. Zawiedziony jestem jednak że film nie powstanie bo chciałbym zobaczyć Timothée Chalamet'a i jego skutki pracy z Woddiem.

MangoxRay

Film powstał tylko leży na półce. Jest szansa, że w tym roku trafi do kin.

Frix99

Najwyraźniej łatwiej jest napisać że jest wiele takich aktorek ale gorzej z uzasadnieniem swojego zdania..

MangoxRay

Chociażby
Chloe Grace Moretz
Saoirse Ronan
Dakota Fanning
Anya Taylor-Joy

Frix99

Nie wydaje mi się,żeby Selena była wybitna czy dobra.
Ale czy to oznacza,że trzeba zostać na tym samym poziomie?Nic ze sobą nie robić? A może ktoś chce dać jej szansę wypłynąć, podszkolić się?
Nie było nas na przesluchaniach, nie oceniajmy.
Tak łatwo jest ocenić człowieka rzekomymi "faktami".

Apropo Moretz, to moim skromnym zdaniem jest bardzo podobna do Seleny.
Troche wyżej. Nieco. I to też by było na tyle z jej gry aktorskiej na chwilę obecną.
Większość filmów w kinach to straszna komercja. Chcąc znaleźć aktora na wysokim poziomie trzeba szukać z zupełnie innych produkcji.

Co do Kardashian się zgadzam. Niewiele o tej rodzinie wiem,ale to,jak udało im się znaleźć w mediach i to o czym kręcą te "reality"... jest dla mnie straszną tragedią.

radyjko_15

Urocze. Ale Selenie Gomez nic nie pomoże. Tekst, że nie było nas na przesłuchaniach więc nie powinno się jej oceniać jest żałosny. Na podstawie obejrzanych filmów w których ją widziałam, stwierdzam że jest beznadziejną aktorką. Gdyby tak wywalić ją z obsady, film byłby o wiele bardziej obiecujący. Timothee Chalamet, Elle Fanning, Jude Law. To są prawdziwi aktorzy. Gomez niczego sobą nie reprezentuje, najwyżej dobre koneksje.

ocenił(a) film na 8
aya_rivera

Hej hej, a rola Seleny w Spring Breakers? NIe zapominajmy o tym filmie, bo jest nietuzinkowy. Dla mnie historia Seleny może być podobna do Kristen Steward, też miała ciężką drogę do pokonania, a jakoś udało jej się osiągnąć nową jakość po nieszczęsnym Zmierzchu i przypiętej jej metce Belli.
So... Tak jak Harmony Korine zauważył Selenę jako aktorkę, tak też może uczyni to Woody Allen. :))

ocenił(a) film na 8
Tosiaa93

update. Zagrała też przecież w najnowszej produkcji Jima Jarmusha, też wyjątkowego i uznanego twórcy. Może jednak nie jest taką złą aktorką, co? ;)

Tosiaa93

Jak pisałam wcześniej: na podstawie obejrzanych filmów w z Seleną Gomez- włączając w to również "Spring Breakers" - stwierdzam, że jest beznadziejną aktorką.

" Może jednak nie jest taką złą aktorką, co? ;)"

Mój boże, ale się uśmiałam. To że zagrała w najnowszej produkcji Jarmusha ma naprawdę zrobić na mnie wrażenie? Tosiu. To, że Selena zagrała u Woody'ego Allena i Jarmusha nie jest dowodem na to, że jest "niezłą" aktorką.
Selena to doskonały przykład beztalencia które współpracuje z uznanymi reżyserami. I to nie dla tego że jednak potrafi grać, tylko po to aby przyciągać jak najwięcej chętnych do kina.

"So..." mierne argumenty jak twoje nie wyczarują Gomez talentów.

Piotrov_2

Gdzie niby Frix99 skrytykował/a opinię twojego koleżki trolla? Stwierdzenie faktu uchodzi teraz za krytykę?

aya_rivera

Już wcześniej się stoczył zatrudniając do swojego nędznego serialu Miley Cyrus

aya_rivera

wypowiedź sama w sobie jest żałosna i idealnie pokazuje największy problem naszego społeczeństwa czyli przekonanie że możemy hejtować innych w internecie i dalej udawać a raczej tkwić w świętym przekonaniu że prezentujemy przecież tylko konstruktywna krytykę no i oczywiście nikt nie może zabronić nam posiadania własnego zdania wolność słowa bla bla bla
prawda jest taka że twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z krytyka a zdecydowanie nie z konstruktywna
nie można czegoś lub kogoś krytykować nie oglądając nawet filmu a nawet jeśli się go oglądało samo napisanie 'beznadziejna' też nie jest krytyka
krytyka jest wtedy gdy swoje przekonanie poprzemy konkretnymi argumentami
jeśli ktoś źle zagrał w jednym filmie nie znaczy że musi tak zagrać również w innym
także więc na przyszłość życzę więcej obiektywizmu i mnie 'mędrkowania' oraz zadzierania nosa

breath01

Aleś się rozpisał. Widać od razu jak bardzo zabolało i nie trzeba pytać nawet dlaczego :) Drogi kolego, twoja wypowiedź jest idealnym przykładem tego dlaczego forum internetowe nie jest dobrym miejscem dla przewrażliwionych fanów i miłośników.

"nie można czegoś lub kogoś krytykować nie oglądając nawet filmu a nawet jeśli się go oglądało samo napisanie 'beznadziejna' też nie jest krytyka"

Bynajmniej nie krytykuję filmu. Krytykuję wybór Seleny Gomez do obsady filmu który sam w sobie zapowiadał się obiecująco. Ale masz rację: samo napisanie "beznadziejna" nie jest krytyką. Jest jakkolwiek wyrażeniem opinii. Akurat w przypadku Seleny Gomez- faktem.

"także więc na przyszłość życzę więcej obiektywizmu i mnie 'mędrkowania' oraz zadzierania nosa"

Oj Szymku. Swoje przywary mi przypisujesz? Jeżeli jest tu ktoś kto ma problem z bezstronnością, mędrkowaniem i zadzieraniem nosa to właśnie ty ;)

aya_rivera

Bardzo dobrze Ci napisał. Nie obejrzałaś filmu,a już "WIESZ". Podobna nagonka jest na Dakote Johnson i przy okazji filmu "Żle sie dzieje w el royal" wielu juz ją hejtowało z urzędu,podczas gdy w samym filmie zagrała naprawde bardzo konkretnie,naturalnie i porządnie. To samo jest tu... A zwiastun już pokazał,że wcale tak żle ze strony tej Seleny może nie być. To samo tyczy sie choćby Kristen Stewert, gdzie okrzyknieta drewnem z automatu była tak samo nazywana przy okazji trailera nowych "Aniołków", mimo,że nie miała sobie równych w tym teaserze i pokazała kawał świetnego warsztatu,oraz lekkość, dystansując - przynajmniej w tych 2-3 min - całą reszte obsady.

Ps. Nie jestem w ogole fanem tych dzisiejszych zdeprawowanych gwiazdeczek i tworów marketingowych, w wyuzdanych stylach, ale po kiego mam ją krytykować przed samym filmem. A może wystrzeli talentem i bedzie mi potem głupio?...

mateos8

Oczywiście, przyklaskuj oburzonemu fanowi. Bynajmniej nic mądrego nie napisał. Ani on, ani tym bardziej ty Jak pisałam wcześniej: nie krytykuje filmu tylko wybór Gomez do obsady. Żadne "Nie obejrzałaś filmu,a już "WIESZ" ", bo nie wiem czy ten film jest dobry czy nie. To, co wiem to to że przy tak dobrej, obiecującej obsadzie Selena delikatnie mówiąc mocno odstaje. Twój podstawowy problem jest taki, że nie rozumiesz że ludzie mogą mieć swoje własne zdanie i narzucasz innym swój tok myślenia. To twoja własna obserwacja, że zwiastun pokazał, że "wcale nie jest tak źle ze strony Seleny". Ja mam inne zdanie. Obejrzałam wiele filmów z Seleną Gomez. To, że wystrzeli talentem jest więcej niż mało prawdopodobne. Niemniej nikt nie zabrania ci inaczej myśleć.

BTW, widziałam Dakotę Johnson w "Bad Times at the El Royal" - świetny film, ale sama Dakota zagrała mocno przeciętnie. Natomiast Kristen Stewart? Ona jest klasycyzm aktorskim drewnem. Ale ewidentnie jesteś jej oddanym fanem skoro wg ciebie to najsłabsze ogniwo najgorszy i Aniołek Charliego w historii w 2-3 minut wykazał się niesamowitym kunsztem artystycznym który zawstydził pozostałych aktorów...

aya_rivera

A dla mnie występ Seleny w tym filmie to jedyny argument by isc na to do kina, bo filmów Woody’ego Allena nie lubię :)

lana1990

No czyli jesteś żywym dowodem na to, że spełnia swoją rolę z powodzeniem: jej nazwisko w obsadzie miało przyciągnąć mało wymagających widzów do kina i tak dzieje. Wszystko zgodnie z planem Woodyego Allena.

aya_rivera

a co Ty masz do tego kto pójdzie na ten film i z jakiego powodu? daj wykazać
się dziewczynie, a nie krytykuj z góry. nie jesteś jedyna, wiec zobaczymy
jaką ocenę dostanie na postawie tego JAK ZAGRAŁA, nie samego jej uczestnictwa w obsadzie. jest młoda
i wzięła się za karierę aktorską, co w tym złego? twoim zdaniem powinna nic nie robić w kierunku dalszego kształcenia i być nijaka, czy jednak poruszyć temat i wziąć się do czegoś na serio? z resztą, kogo ja pytam? osobę,
która od razu spisuje kogoś na straty

quietblob

Mój Boże, tylko kolejnej urażonej fanki Seleny tutaj brakowało... Dziecko złapało taki bulwers, że specjalnie założyło konto żeby sobie ulżyć... Nic mi do tego kto idzie na ten film i z jakiego powodu. Wisi mi to jak kilo kitu u sufitu. Naturalnie rozumiem skąd ten bulwers, ale proszę cię dziecko-uspokój się. Nikogo nie KRYTYKUJĘ, tylko WYRAŻAM OPINIĘ. Pisanie na temat tego co lub kto skutecznie zniechęca mnie do obejrzenia filmu nie jest zbrodnią.
Dorośnij.

ocenił(a) film na 6
aya_rivera

Dajmy szanse się dziewczynie wykazać

AiShiteru

A ja komuś bronie?

aya_rivera

Mimo wszystko patrząc na zwiastun można stwierdzić, że pasuje do roli. Czasami nijakość wbija się w kontent filmu. Może mogliby dać szansę jakiejś nowej twarzy, może to jest chwyt marketingowy... Nie wiem, jaki mieli zamysł, ale wydaje mi się, że Selena przwinie się bez fajerwerku i takie będzie jej zadanie w zestawieniu do ekspresywnej Fanning.

ocenił(a) film na 8
aya_rivera

Bardzo fajna rola. Film też całkiem niezły.

aya_rivera

Aaa to niby czemuu?? Ja rozumiem, że można jej nie lubić i uważać za aktorkę z niższych sfer, powiem nawet że sam za Nią nie przepadam w kontekście aktorskim i wiem, że nie trudno o zdecydowanie lepszą aktorkę, ale generalizacja, że jej wybór przed Woodiego do filmu oznacza wtopę i błąd reżysera, jest tu po prostu nie na miejscu. I mam nadzieję, że była to jedynie opinnia na ten temat, a nie z góry wystawiona krytyka, bo kto wie, może Woodi celowo wybrał Selene. Może nikt tak jak ona nie pasował do jego wizji nowego filmu. Może chciał Ją wybić na tle aktorskim. Przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Weissiu

"Aaa to niby czemuu??" napisałam już wcześniej. Wielokrotnie. Odsyłam do tego co wcześniej napisałam. Czytaj ze zrozumieniem.

aya_rivera

Film jest tak nudny, że gdyby nie Timothy wyszłabym z kina. I potwierdzam: Gomez zagrała tu tylko żeby przyciągnąć jak największą publiczność. Udowodniła po raz kolejny, że żadna z niej aktorka. Na film warto pójść tylko dla Timothee Chalamet. Ogółem, szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones