PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609130}

A Tribe Called Quest. Życie w rytmie bitów

Beats Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest
7,6 432
oceny
7,6 10 1 432
A Tribe Called Quest. Życie w rytmie bitów
powrót do forum filmu A Tribe Called Quest. Życie w rytmie bitów

gdzie można go obejrzeć?

użytkownik usunięty

Będę wdzięczna za wszelkie namiary na film - adresy kin, linki, cokolwiek...

19 maja 2012 o godz.21:00 we Wrocławiu w DCF,
szczegóły:
http://planetedocff.pl/index.php?page=film&i=894

ocenił(a) film na 8

W tym roku na Open'erze grali...

ocenił(a) film na 8

Będzie w Poznaniu na Transatlantyku.

ocenił(a) film na 7

A czy może orientujecie się gdzie można znaleźć chociaż angielskie napisy do tego filmu?

ocenił(a) film na 9
sresia

Nie ma, poradzisz sobie, wierze.

ocenił(a) film na 7
sowacx

Dziękuję za wsparcie :)

ocenił(a) film na 9
sresia

Warto oglądnąć myślę, nie ma jakiś ciężkich przemyśleń nad tekstami. Może ciekawostka z wersem, z Electric Relaxation.

Ogólnie to historia zespołu od początku aż do powrotu na koncerty w 2010 roku. Najciekawsze wydają się być archiwalne nagrania, które ciężko znaleźć oraz ukazanie okresu po rozpadzie. No i chyba przede wszystkim to, jakimi ludźmi są Q, 5, Ali i Jarobi

użytkownik usunięty
sowacx

zgadzam się, jeśli masz podstawy angielskiego, zrozumiesz bez problemu o co chodzi :)

Obawiam się, że jakiejkolwiek premiery w Polsce nie doczekamy się zbyt prędko, o ile w ogóle. To film o dość niszowym zespole, zwłaszcza w naszym kraju. Jako oddany fan od lat, odebrałem ten dokument bardzo osobiście i pewne jego fragmenty poruszyły mnie bardzo mocno. Nie wiem czy osoby niezaznajomione z zespołem mają tu czego szukać, dlatego też zakładam, że premiery Polskiej nie ma co się spodziewać. osobiście czekam na Blu-Ray, który do tej pory ukazał się tylko w Stanach. Jesli nie pojawi się w regionie europejskim, pozostaje brać DVD (ma fajniejszą okładkę, de facto). ;]

użytkownik usunięty
Aes

Również jestem oddaną fanką od lat i znalazłam film :) zresztą pozostałe odpowiedzi wskazują na to, że można go znaleźć - rzadko, ale jednak - w kinach studyjnych i na festiwalach. Właśnie to lubię na forum filmwebu. Czyżby półmartwe forum diggin przenosiło się tutaj? ;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

iplex pl,za darmo b.dobra jakość,świetny dokument,jak i sam Tribe,absolutni mistrzowie,ojcowie założyciele bardzo ważnych nurtów muzycznych,dla mnie wciąż i niezmiennie najwyższa półka muzyczna.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones