PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796710}
5,2 2 002
oceny
5,2 10 1 2002
Action Point: Park rozrywki
powrót do forum filmu Action Point: Park rozrywki

Kupa radości

ocenił(a) film na 7

Ależ oni się musieli dobrze bawić na planie tego filmu, co zresztą dobrze widać w obrazkach w trakcie napisów :D

A sam film całkiem spoko, jak ktoś lubi klimaty CKY i Jackass to nie będzie zawiedziony. Panowie fajnie grają na kliszach o beztroskim dzieciństwie, łobuzowaniu i robieniu niemądrych rzeczy, wszystko w sosie lat 70/80.

Dla reszty będzie to niskobudżetowy film z wypadkami i żartami o sraniu więc mogą być rozczarowani.

ocenił(a) film na 7
ziom_bez_rak

W sumie film sam w sobie bardzo przeciętny, nawet kaskaderka i żarty też nie tak dobre jak w "Dziadku", fabuła oklepana i w ogóle bieda.

Tylko bardzo mi się podoba ten film za to co reprezentuje i co pochwala. Podoba mi się, jak krytykuje nadopiekuńcze społeczeństwo, gdzie na wszystko trzeba mieć pierdyliard pozwoleń i spełniać milion standardów sanitarnych. Super jest ta wizja "odpowiedzialności osobistej", gdzie zaraz jak coś ci się stanie to nie pozywasz całego świata dookoła, tylko myślisz sobie, że to przecież ty byłeś debilem i nie uważałeś. To jest taka wolność od zje.ba.nych ludzi, co sr.ają się na wszystko, co może być niebezpieczne, a ogólnie wszystko może być niebezpieczne, bo idąc po zwykłym chodniku możesz się potknąć i połamać rękę. To jest nawet sr.anie na ci.py, co twierdzą że przekleństwa to najgorsze zło świata, a kto ich używa ten totalny degenerat.

Wizja wolności w tym filmie jest tym, co mi najbardziej przypadło do gustu. Je.bać frajerów, co psują wszystkim innym zabawę. (oczywiście na czele z adminami, nie tylko filmwebu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones