PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646045}

Adwokat

The Counselor
5,2 39 159
ocen
5,2 10 1 39159
4,5 24
oceny krytyków
Adwokat
powrót do forum filmu Adwokat

Super :)

ocenił(a) film na 8

Genialne zdjęcia Dariusza Wolskiego, świetne dialogi, zabójcza rola Javiera Bardema i obłędna biżuteria Cameron Diaz :)

"Lubię inteligentne kobiety, ale to drogie hobby"
"Kobiety same nie maja moralności dlatego pociąga je ona w mężczyznach"
"Poznasz kogoś gdy będziesz wiedział, czego chce"
"Dlaczego Jezus nie urodził się w Meksyku? Bo ie znalazł trzech mędrców i dziewicy"
"-Zatrzymasz ten parkiet do tańca?
-Tak, wiesz - przy barze laska zawsze cię spławi bo nie chce wyjść na dziwkę ale jak ją zaprosisz do tańca to zawsze się uda"
"Wiele się nauczyłem o kobietach - połowę z tego chciałbym zapomnieć"
"To było zbyt ginekologiczne żeby było seksowne"

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

Ocena 5,2 to chyba jakiś żart :)

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

Daj małpie brzytwę... Tak niestety często jest z filmwebową oceną. I marnie skończy ten, który się nią kieruje :)

ocenił(a) film na 8
Ghost6

Całe szczęście że w zasadzie nigdy nie kieruję się oceną na Filmwebie (już wiele razy przekonałam się, że jest ona w ogóle nie adekwatna do filmu) - no chyba, że wynosi ona 1,9/10, wtedy rzeczywiście istnieje przypuszczenie, że film jest beznadziejny, ale takie średnie zdarzają się sporadycznie, z reguły w przypadku jakichś badziewnych produkcji SyFy czy Asylum.

Jednak w przypadku "Adwokata" - widząc noty 1/10 albo czytając komentarze, że "film jest o niczym", po prostu zaczynam się poważnie martwić średnią IQ polskiego społeczeństwa, niestety.....

DamaMarcia

W takim razie lepiej nie patrz na sondaże polityczne, bo stracisz co do tego wątpliwości i z początków zmartwienia wpadniesz w głęboką depresję :)

A film całkiem, całkiem, przede wszystkim obsada imponująca, dialogi rzeczywiście dobre (o co dzisiaj niełatwo), choć mnie w nim czegoś brakowało. Może klimatu...

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

zgadzam się całkowicie film niedoceniony - ja prawie dałem 8 :) a i nie kierowałem się oceną na filmwebie w każdym razie pozytywne zaskoczenie !

DamaMarcia

Zgadzam się. Dialogi są chyba najmocniejszą stroną tego filmu, nie ujmując oczywiście pozostałej stronie tego filmu.

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

Dialogi to coś, co pozostaje po filmie, nawet jak sprzeminie jego czas. Niesamowity klimat ma ten film.

ocenił(a) film na 3
DamaMarcia

To żart, tak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones