PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469824}
6,6 6 394
oceny
6,6 10 1 6394
5,7 7
ocen krytyków
Afonia i pszczoły
powrót do forum filmu Afonia i pszczoły

magiczna. Najważniejsze , żeby postaci(e) były wyraziste i żeby był dobry scenariusz. I to jest w
tym filmie. Tempo jest niespieszne, co mi akurat odpowiada.Myślę, że większość kłótni wynika z
tego, że każdy oczekuje od kina czegoś trochę innego i dobrze, bo każdy jest innym człowiekiem,
ma inne gusta i inne oczekiwania. Wiem, że wielu może ten film rozczarować, ale wiem też, że
mnie rozczarowywują filmy typu Killer, czy Shrek. No cóż, każdy ma swoje poczucie humoru i
swoją własną osobowość, która określa co się komuś podoba albo nie. Na temat pani Błęckiej
mam akurat odczucia ambiwalentne, ale to dotyczy wielu aktorów np. pani Komorowskiej. W
sumie drezyna w Kotline Kłodzkiej podbija moje serce, tak samo jak Rosjanin - taki prawdziwy
do bólu. Dobry odbiór z mojej strony, czego i sobie podobnym życzę, a niepodobnym życzę, żeby
tego nie oglądali, bo tracą czas (być może cenny) i obejrzeli sobie w tym czasie coś innego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones