PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851478}
4,7 1 286
ocen
4,7 10 1 1286
Ainbo strażniczka Amazonii
powrót do forum filmu Ainbo - strażniczka Amazonii

Nie wierzcie panikarom

ocenił(a) film na 7

Nie pierwszy raz przekonałem się, że opinie tutaj publikowane są stanowczo przesadzone. Nie jest to bajka-ikona, która stanie na kartach historii obok 101 Dalmatyńczyków, Pocahontas, Króla Lwa i Shreka, ale negatywne opinie poniżej mocno rozmijają się z rzeczywistością. Film trzyma średni poziom, bohaterowie są sympatyczni i dają się lubić. Negatywna interakcja jest ograniczona do minimum. Jeżeli masz ochotę iść z dzieckiem do kina, to pozycja w sam raz, a jak nie to też wiele dziecko nie straci. Nie wiem pod jakim kloszem trzeba trzymać dziecko, żeby czegokolwiek się w tym filmie przestraszyło, mój 4-latek był bardzo zadowolony, mimo że targetem są raczej dziewczynki.

ocenił(a) film na 3
gpodol

Gdyby to moje dziecko wystawiało ocenę, zapewne była by inna. Na szczęście to moje konto i moje przemyślenia co do tej nudnej jak wzrost mchu bajki. Zasnąłem na tym w kinie. Pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło.

ocenił(a) film na 6
gpodol

Wydawało mi się, że poziom komplikacji i zmian może być za trudny dla tak małych dzieci. Mi się ten film spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones