PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873545}

Ambulans

Ambulance
5,6 10 043
oceny
5,6 10 1 10043
4,5 17
ocen krytyków
Ambulans
powrót do forum filmu Ambulans

Ja bawiłem się świetnie, oczkow dół za głupkowate żarty nie pasujące do filmu i montaż mógłby być lepszy.

paweljackowski

Dokładnie. To nie jest film do myślenia - tam ma się dziać, mają być dobre ujęcia a ryk silników trzęsący całym salonem i złodu*ne ujęcia tych V8 "ze światełkami" to po prostu gratka dla każdego miłośnika motoryzacji.

Przyznam szczerze - przewijałem niektóre sceny lub pauzowałem momentami, bardzo fajnie się oglądało.

ocenił(a) film na 4
paweljackowski

No, ale nie 9 ,litości !

wojtek_2011

A czemu nie 9? Jego sprawa

paweljackowski

Oczywiscie i Wszyscy Twardzi jak pięta Cyganki.

ocenił(a) film na 8
paweljackowski

Dokładnie u mnie solidne 8/10 dawno nie widziałem takiego dobrego akcyjniaka który trzyma w napięciu przez 2 godziny, z bardzo dobrymi zdjęciami i idealną ścieżką dźwiękową. Proszę o polecenie mi innych tego typu filmów na lekki seans wieczorowy na poprawę humoru. ;)

ocenił(a) film na 8
2palcewNatalce69

Otóż to. Wszystko kwestią oczekiwań... Michael Bay... miał być odmóżdżający, wartki alcyjniak, i taki dokładnie był. Dla mnie bardzo dobry... Gorączka to to nie była ale nadal świetnie się oglądało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones