PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 627
ocen
7,5 10 1 266627
7,5 38
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

naprawdę wyjątkowy. wydaje mi się, że nie wszystkim przez tę oryginalność może się spodobać, ale chyba każdy potrafi ocenić czy lubi takie kino. Ja nie lubiąc kina akcji, po prostu nie sięgam po takie filmy. Ciepły, barwny (nie wiem jak ktoś może napisać, że nic się w nim nie dzieje, albo że jest nudny!) i przede wszystkim z dużą dawką humoru.

ocenił(a) film na 6
nicolah

Wiadomo kazdy ma własne zdanie no i ja właśnie nie rozumiem zachwytów nad tym filmem jest owszem ciepły i mozna powiedziec że barwny ale jest też wlaśnie nudny takie nudne romansidło z mało zabawnym humorem a zachowanie głównej bohaterki dziwne sama nie wie w ktora strone chce iść. Na początku filmu mamy spokojne zycie amelii i narrator mówi do pewnego momentu po pewnym momencie nastepuje przełom no i właśnie ja tego przełomu nie dostrzeglem nie zdazyło się nic co sprawiloby ze film stałby się bardziej interesujacy. No ja akurat o tym filmie predko zapomne. Nie mówie w sumie ze to jakis strasznie słaby film po prostu przecietne romansidło.

tiger777b

gdy jesteś osobą nieśmiałą zachowanie Amelii w żadnym wypadku Cię nie dziwi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones