PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611322}
6,8 144 152
oceny
6,8 10 1 144152
6,1 36
ocen krytyków
American Hustle
powrót do forum filmu American Hustle
ocenił(a) film na 7
bobbysixkiller

Hmmm, "de gustibus"...
A od przybytku głowa nie boli ;-), zwłaszcza, że Jennifer w roli Rosalyn nie zachwycała intelektem i była dość denerwująca, zaś Amy Adams grała kobietę z klasą.

ocenił(a) film na 10
bobbysixkiller

https://www.youtube.com/watch?v=nfyR2FXIJHY

ocenił(a) film na 7
bobbysixkiller

Amen Bracie.

bobbysixkiller

Każdy z nas ma inne potrzeby;)

ocenił(a) film na 7
bobbysixkiller

Jako aktorka jest bardzo dobra i ma to coś. Ale jest to typ irytującej baby (irytującej w mimice). Za Chiny ludowe...

ocenił(a) film na 7
bobbysixkiller

Lawrence tutaj akurat mocno wkurzała więc rozumiem kwestię problemu ;]

ocenił(a) film na 8
bobbysixkiller

Można. Ta kochanka to Amy Adams.

ocenił(a) film na 7
bobbysixkiller

I widzisz kolego... stwierdzam, że płytkie myślenie masz trochę. Ładna twarz, uroda to nie wszystko, charakter też ma znaczenie, a jego żona miała akurat paskudny, chociaż oprócz ciągłej gadki jaką to ona ma paskudną osobowość, to nie dało się tego jakoś szczególnie zobaczyć.
Wydaje mi się, że po prostu wszystko zależy od gustu i po prostu nie była urocza w sposób jego wspólniczki :) ogółem to dowód na to,że pewne cechy mogą być mega pociągające i atrakcyjne!

użytkownik usunięty
bobbysixkiller

Nawet pijąc nektar bogów można mieć go serdecznie dość i zapragnąć śliwowicy ;)

bobbysixkiller

Można, skoro kochanką jest Amy Adams, a z żoną się nie dogadujesz.

bobbysixkiller

To mało jeszcze o życiu wiesz ;)

ocenił(a) film na 7
bobbysixkiller

Amy lepsza

bobbysixkiller

W sumie to tu jest jeszcze gorzej, wręcz tragicznie
https://www.filmweb.pl/film/Jak+ona+to+robi-2011-604906
Pierce Brosnan startuje do konia mając w pobliżu Christinę Hendricks. No to chyba jest sadomachistą lub jest ślepy.

Shadow_dawnego_gggggg

O kurdej szatan, zerknąłem na ten film co podstawiłeś i się za głowę złapałem. On tam naprawdę obracał Sarę Jessicę Parker? No to rzeczywiście twórcy filmu byli chyba bez wyobraźni oczekując, że widzowie się na to nabiorą. Choć w sumie... Brosnan to też taki Ken, urodą z telenoweli rodem ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones