PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38313}

American Pie: Wesele

American Wedding
6,7 123 889
ocen
6,7 10 1 123889
4,1 11
ocen krytyków
American Pie: Wesele
powrót do forum filmu American Pie: Wesele

Stiffler jako grzeczny chłopczyk i Finch jako totalny cham - przekomiczne. przemiana Steve'a
też była niezła. aż mnie wzruszył :D szkoda, że pozostałe części nie trzymały poziomu.
braku Novy jakoś nie zauważyłam. tzn szkoda, że go nie było, bo to kumpel Jima, ale jego
postać była taka nudna, że mi go nie brakowało.
szkoda mi bardziej Kevina, ale przynajmniej tej głupiej i beznadziejnej tary reid nie było ufff

ocenił(a) film na 7
tess_harding_2

Nawet gdyby aktor grający Chrisa miał wolny grafik, i tak pewnie prócz scen na samym weselu i pewnie na wieczorze kawalerskim nie pojawiłby się w filmie praktycznie w ogóle. Widać to chociażby po postaci Kevina którą bardzo lubiłem, zmarginalizowali go na maksa, praktycznie oprócz tego, że po prostu w filmie się pojawił to nie miał żadnego wątku, swoich 5 minut w filmie. Szkoda, w pierwszych częściach był takim niepisanym liderem i kreatorem głównych wątków filmu. Z tej części dowiemy się o nim jedynie tego, że ma dziewczynę i być może jest to jego przyszła żona która pojawia się w "Reunion".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones