plakat filmu Amerykański romans

Amerykański romans

An American Affair
6,4 329
ocen
6,4 10 1 329
428
chce zobaczyć
{"type":"film","id":497990,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ameryka%C5%84ski+romans-2008-497990/tv","text":"W TV"}]}
Amerykański romans
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Waszyngton, 1963 r. Niczym się nie wyróżniający nastolatek, Adam Stafford (Cameron Bright), uczęszcza do katolickiej szkoły. Tak jak jego rówieśnicy, zmaga się z typowymi problemami okresu dojrzewania - czuje się wyobcowany i nieustannie się buntuje. Jego życie całkowicie się zmienia, gdy pewnego dnia poznaje intrygującą blondynkę.Waszyngton, 1963 r. Niczym się nie wyróżniający nastolatek, Adam Stafford (Cameron Bright), uczęszcza do katolickiej szkoły. Tak jak jego rówieśnicy, zmaga się z typowymi problemami okresu dojrzewania - czuje się wyobcowany i nieustannie się buntuje. Jego życie całkowicie się zmienia, gdy pewnego dnia poznaje intrygującą blondynkę. Trzydziestoparoletnia rozwiedziona artystka, Catherine Caswell (Gretchen Mol), niedawno wprowadziła się do mieszkania w pobliżu rodzinnego domu Adama. Kolejne dni chłopak spędza śledząc swoją piękną sąsiadkę. W ten sposób dokonuje sensacyjnego odkrycia. Ustala bowiem, że kobieta spotyka się z samym prezydentem, J.F. Kennedym (Sam Navarro). Ten sekret zbliża do siebie Adama i Catherine. Mimo różnicy wieku i niechęci rodziców chłopaka, oboje szybko się zaprzyjaźniają. Wkrótce ta niecodzienna para zostaje wmieszana w sprawę zabójstwa głowy państwa. Amerykański debiut młodego szwedzkiego reżysera, Williama Olssona.

Amerykański romans zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.