PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753082}

Amok

5,7 29 198
ocen
5,7 10 1 29198
4,2 21
ocen krytyków
Amok
powrót do forum filmu Amok

Film może lekko chaotyczny, ale ogólnie dla mnie bardzo udany, dobra gra aktorska, mroczny klimat i fajnie dopasowana muzyka, uważam, że polskie kino idzie w dobrą stronę, co prawda kilka wontków było niepotrzebnych ale nie psuło to klimatu filmu, dawno nie oglądałem rodzimej produkcji , która by mnie tak pozytywnie zaskoczyła, a szedłem do kina z mieszanym uczuciami, dla mnie film zasługuje na zasłużoną ocenę 8

bolek410

podzielam opinię, jeden z lepszych kryminałów jakie ostatnio obejrzałam, gra aktorska zasługuje na pochwałę, zwłaszcza Simlat

ocenił(a) film na 8
bolek410

tez nie wiedziałem co mam oczekwiwć po tym filmie, bo historia była znana nie tylko u nas , ale okazało się że to dobry film z ciekawymi rolami, jak dla mnie Zosia zasługuje na pochwałę, dziewczyna wiele osiągnie

bolek410

Film teoretycznie o sprawie, ale właściwie to nie, bo bardziej chodziło o przedstawienie aspektu psychologicznego. Ja się nie zawiodłam

ocenił(a) film na 9
bolek410

Moim zdaniem ta chaotyczność to jeden z atutów filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones