Amonit

Ammonite

2020 2 godz.
6,5 404
oceny
6,5 10 404
3 576
chce zobaczyć
{"type":"film","id":835514,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ammonite-2020-835514/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Amonit
  • damiansport1 ocenił(a) ten film na: 7

Film prawdopodobnie pojawi się na dużym festiwalu i potem zostanie wypuszczony w sezonie nagród. Nie mogę się doczekać. Lesbjiskie dramaty to cos czemu zwyczajnie nie mogę się oprzeć. A jeszcze Ronan i Winslet w rolach głównych ahhhhh.

• damiansport1 Oby Ronan dostała

• stalino Jest zwiastun...
    https://www.youtube.com/watch?v=AnDhlrs3XVM&t=0s
    Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

• Falkor1 nie mogę się doczekać na cały film!

• Maggie17 Nowa zapowiedź...
    https://www.youtube.com/watch?v=MpHa6Fi75ck

• Falkor1 Dzięki wielkie!

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• rawkaz Love is a sad thing to hate...

• pyraziemniaczana Ojej, wzruszyła się

• damiansport1 Czy naprawdę, aby zachęcić do oglądania filmu trzeba odwoływać się do najprymitywniejszych ludzkich odruchów ?

Bez seksu, a już tym bardziej zakazanego, zboczonego, nie ma naprawdę dobrego filmu ? Widownia jest aż tak Prostacka ???

Czy aby np. biografia filmowa Marii Konopnickiej była atrakcyjna, Polak musi koniecznie zaakcentować że była ona (jak to "zbadał" naukowiec po 2000 r.) "Wyznawczynią Poetki Safony"?

Co kolejne ? : melodramaty, komedie, horrory, familijne, fantasy, Sciente fiction, dla ludzi o "Postępowej orientacji seksualnej" (słowa prof. Andrzeja Essena)

Jan Nowicki powiedział kiedyś:

"Dobrego Aktora poznasz nie po tym, co zagrał, ale również po tym czego Nie Zagrał"

A chodzi tutaj nie tyle o pieniądze, co: pamięć u Potomnych, Nieśmiertelność

Zły wybór może zniszczyć aktora na zawsze. Najlepszy tego przykład Malcolm McDowell i ten nieszczęsny 'Caligula" (1979)
    Parę lat przed tym gniotem zagrał on przekonująco w dramacie wojennym "Asy Przestworzy "(1977): zimnego, ale nie pozbawionego (jak się okazało) uczuć wyższych, Drania.... Którego można zrozumieć, polubić.
    To jest PIĘKNE - warte trwałej pamięci
    (dlaczego nie poszedł tą drogą ?)

Żeby nikt nie zamierzał mnie ukrzyżować:

Nie mam nic przeciwko Lesbijkom, Gejom, Biseksom !!!
    Razi mnie bardzo współczesna "moda" filmowa... Nie Moje "Klimaty"... Po Prostu

P.S.

Potwierdzam słowa yuflov:
    Kate i Saoirse kiepski lesbijski duet .
    Powinni zatrudnić "zawiadowczynie XXX". Jeżeli liczyli na większe zyski...

Janczar