PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787308}

Angry Birds 2 Film

The Angry Birds Movie 2
6,6 9 954
oceny
6,6 10 1 9954
Angry Birds 2 Film
powrót do forum filmu Angry Birds 2 Film

Jak w tytule: rodzice się pośmieją razem z dziećmi. Nie ma jakiś dziwnych wątków politycznej poprawności czy innych głupot. Jest prosta historia z humorem. Jestem w szoku jak z takiej prostej gry można zrobić dobrą animację i do tego zabawną.

ocenił(a) film na 5
elcede

Ja widziałem wersję oryginalną. Nie polecam szukać, ponieważ plik z filmem ma reklamy.

ocenił(a) film na 4
elcede

Byłem i nic specjalnego, jedynka bije na głowę tą część.

ocenił(a) film na 5
Herdzik

Mnie się podobała druga część. Z jednego powodu. Jak się okazało, że Mocarny Orzeł zgwałcił swoją byłą i zostawił jak w serialu TVN Ukryta Prawda.

Juliusz_Wakulinski

Juliuszku a leki na debilizm już wziąłeś? "Zgwałcił?!" Masz inteligencję farby do malowania ścian?

ocenił(a) film na 5
michu1945

Nie wiem czy zgwałcił, ale mógł uprawiać sex w sęsie Mocarny Orzeł i jego była, ponieważ okazało się, że Mocarny Orzeł ma córkę. No i zostawił je bez alimentów.

Juliusz_Wakulinski

Tak. Uprawiali sex jak wszystko co żywe by dać potomstwo. Tak - byli razem. TAk - byli zaręczeni. Tak - on stchórzył i Tak - ona stała się nieszczęśliwa i pełna zemsty, ale nie pisz, że ja zgwałcił bo nie masz nawet promilowego pojęcia co to [pojęcie] znaczy.

ocenił(a) film na 5
michu1945

Wiem co to jest ponieważ oglądam seriale np. Trudne Sprawy, Dlaczego Ja?, Ukryta Prawda idt..

Juliusz_Wakulinski

nie masz nawet promilowego pojęcia co to [pojęcie] znaczy.

ocenił(a) film na 5
michu1945

Odwal się

Juliusz_Wakulinski

Nie. bo nie masz zielonego pojęcia co to znaczy "Zgwałcił". Leki na debilizm już wziąłeś?

ocenił(a) film na 5
michu1945

Nie jestem debilem. Jeśli jeszcze raz tak napiszesz zgłoszę to na policje

Juliusz_Wakulinski

W tym jednym punkcie jesteś bo nie masz zielonego pojecia co to jest "zgwałcenie", "gwałt", "gwałcić". Zgłoś... swój brak inteligencji.

ocenił(a) film na 5
michu1945

Przestań. Jesteś złośliwym gnojem

Juliusz_Wakulinski

Nie. bo nie masz zielonego pojęcia co to znaczy "Zgwałcił". Zacznij czytać książki, słowniki i spytaj jakiegoś psychoterapeutę, który pracował z kobietami / facetami - TAK, MĘŻCZYŹNI TEŻ PADAJĄ OFIARĄ GWAŁTU - zgwałconymi co to oznacza. Może wtedy twoje coś pod kopułą się zwiększy. Na razie, baranie.

ocenił(a) film na 5
michu1945

TY JESTEŚ BARAN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones