Świetnie zrobiony lecz skierowany prawie w całości dla dzieci

Bez dwóch zdań Rovio postawiło bardzo wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o animację. Nie odstaje ona nawet moim zdaniem od produkcji Pixara, czapki z głów. Animacja niestety jedynie przykrywa minusy związane z ważniejszą stroną czyli historią filmu.

Główny wątek fabularny nawiązuje do gier co jest w porządku, tak miało być lecz wątki poboczne, tempo akcji oraz poziom żartów skierowany praktycznie tylko do młodszej części widowni sprawia iż film nudzi. Bohaterowie, choć każdy inny, pomysłowi to jednak w większości irytujący nie poprawiają sytuacji.

Wystarczy spojrzeć na produkcję Pixarowskie by wiedzieć jak dobrze potrafią wyważyć humor tak by jednak rodzice na salach kinowych się nie nudzili. Tutaj mamy bodajże tylko dwa małe smaczki dla starszej widowni, reszta ma tutaj bardzo mocno prosty, dziecinny humor.

Być może czyta się to i odnosi się wrażenie że film jest wg.mnie słaby - nic z tych rzeczy, uważam że jest niezły. Natomiast miał on potencjał na znacznie więcej.

Więcej w mojej video-recenzji:
https://www.youtube.com/watch?v=8iCplPXyOTY

Warto zabrać na to swoje pociechy, będą się świetnie bawić, natomiast jeśli spodziewacie się dobrej zabawy na poziomie W Głowie się nie mieści czy Zwierzogrodu - idźcie na kawę i poczytajcie swoją ulubioną książkę w holu i zaczekajcie na nie.

2

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: