PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754475}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,2 14 118
ocen
5,2 10 1 14118
4,0 3
oceny krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

mimo kilku lepszych ról większości kojarzy się chyba z Bellą ze Zmierzchu. A tutaj okazuje się, że była najbardziej zabawnym elementem w całym filmie. Urocza i zabawna. Brawo.

Iwusiak

Bo to wbrew powszechnej opinii niezła aktorka, zresztą Pattinson również.

ocenił(a) film na 6
Raven_35

niestety przez jeden dobór repertuaru jednocześnie stała się bardziej sławna ale też ludzie przykleili do niej łatkę 'laski ze Zmierzchu'. A szkoda.

Raven_35

Pattinson to jest kilka półek wyżej od niej aktualnie a nazwanie go tylko nizłym aktorem to trochę obraza ;?

Raven_35

to jakiś żart?
w jakich filmach wykazali się oni dobrym aktorstwem?

jachuprzeg

To nie żart, to moja opinia. Pattinson zagrał koncertowo w Lighthouse. Nie wypadł gorzej niż Dafoe, a może nawet i lepiej.

ocenił(a) film na 3
jachuprzeg

U Pattinsona wystarczy wejść na jego profil i zobaczyć jego najwyżej ocenianie role, zresztą tak samo u Stewart. Polecam iść teraz na "Tenet" do kina i zobaczyć znakomitą grę Pattinsona na dużym ekranie ;)

ocenił(a) film na 5
Iwusiak

Dokładnie to samo myślę, a dla mnie była chyba najlepiej grana postacią, bo nawet Banks była jakaś sztywna.

Iwusiak

Zmierzch i reszta filmów była ponad 10 lat temu, od tego czasu Stewart i Pattinson zagrali w tak ciekawych i przede wszystkim różnorodnych filmach że naprawdę, nie wiem kim trzeba być żeby nadal do tej sagi dla nastolatków się odwoływać.

ocenił(a) film na 7
Iwusiak

Mam podobne odczucia, nie bardzo lubie te aktorke a tutaj udalo jej sie zagrac "na luzie" wypadla chyba najlepiej z calej trojki gwiazdeczek. Generalnie po trailerze pomyslalem to bedzie gniot. Nie byl to gniot, niezle sie bawilem na tym filmie. Na plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones