PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827355}

Annabelle wraca do domu

Annabelle Comes Home
5,5 30 633
oceny
5,5 10 1 30633
4,2 6
ocen krytyków
Annabelle wraca do domu
powrót do forum filmu Annabelle wraca do domu

Spodziewałam się czegoś mocnego, potencjał był na prawdę duży, ale jak zwykle wyszła jedna wielka klapa... W filmie dzieci walczą ze złem, podejmują irracjonalne decyzje, kilka wątków toczy się równolegle w jednym czasie, jeden wielki misz masz z którego ostatecznie nic nie wynika. Po co w horrorze docinki komediowe? Przecież to nie film dla dzieci, czuje się zażenowana... W poprzednich częściach wątek annabelle byl bardzo rozbudowany, trzeba było sie nieźle postarac zeby ją ,, pokonac" a tutaj? Wystarczy, że dziecko weźmie lalkę pod pache, wrzuci ja do gabloty i wszystko jest okej. Czemu zamknięcie jej wszystko kończy? Co z przedmiotami, które zostały dotknięte? To jakiś absurd... polecam przyjrzeć się również muzyce, która jest puszczana przy końcowych napisać - bardziej pasuje na disco niż do filmu grozy. KATASTROFA

Fusaeing_ing

A nie był to kawałek uniwersum właśnie dla dzieci?
Ot, historyjka oparta na gdybaniu i tyle. Na raz, w deszczowy dzień.

ocenił(a) film na 5
Fusaeing_ing

No nie był to film wysokich lotów, ale sama bym oglądać nie chciała :D Wyraz twarzy tej lalki jest straszny he he

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones