1 godz. 57 min.
7,0 156 905
ocen
7,0 10 156905
16 901
chce zobaczyć
6,9 23
oceny krytyków
{"rate":6.9130435,"count":23}
{"type":"film","id":257691,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ant-Man-2015-257691/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ant-Man
 • IdolwSzutrab7 ocenił(a) ten film na: 9

  Proszę się nie sugerować oceną na filmwebe, bo ta często jest przekłamana, ani opiniami innych osób, które uważają się za wielkich znawców kina. Mogę z ręką na sercu i uśmiechem na twarzy przyznać, że to naprawdę naprawdę świetny film. Przez cały czas bawił i trzymał w napięciu. Są tutaj genialne wymieszane sceny akcji, przygody i sci-fi (co najbardziej uwielbiam). Postacie są przezabawne. Tytuł obowiązkowo, idealny dla rodziny, a szczególnie dla dzieci (nie to co deadpool). Gorąc polecam, naprawdę warto obejrzeć!

 • Pawel_G_ ocenił(a) ten film na: 8

  IdolwSzutrab7 Zgadzam się. Powiew świeżego powietrza w nieco już zatęchłym marvelowskim uniwersum.

 • Pawel_G_ Cóż ile gustów tyle opinii, mnie niestety wynudził ):

 • Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 8

  IdolwSzutrab7 to jest film komiksowy. powinien być śmieszny, z dystansem. Avengersi, człowiek Sokół, Iron Man itp to sami sztywniacy. Nie mogę na to patrzeć. A tutaj luz, humor, dystans :) Tomek i przyjaciele w połączeniu z czołgiem breloczkiem i "dziwnym psem" daje mega fajny efekt. :)

 • ataman2016 ocenił(a) ten film na: 5

  Mauna_Kea Ty gupku, anie z zielonego wzgurza se obejrz

 • Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 8

  ataman2016 widać, że jesteś bardzo wychowany

 • Lucas207 ocenił(a) ten film na: 6

  IdolwSzutrab7 Trzeba przyznać że to rzeczywiście nowa jakość pośród filmów Marvela, a postać główna to w zasadzie nawet antybohater. Fajną miał ekipę, zwłaszcza bardzo dobrze wypadł Michael Peńa, mógł pokazać pełnię swego komicznego talentu.

 • IdolwSzutrab7 Czy film nadaje się dla dziesięciolatka? Nie tylko ze względu na przemoc i seks, ale też stopień skomplikowania fabuły :)?

 • a_biedroneczka Nie ma treści +18 takich dosłownych, natomiast z parę podtekstów by się znalazło. Fabuła nie jest skomplikowana. Facet wyszedł z więzienia, a był w nim dlatego że zrobił coś dobrego dla ludzi, coś jak Robin Hood w innym wydaniu. Nie mogąc znalezć pracy ze względu na to, gdzie do nie dawna przebywał, w dodatku raz na bardzo długi czas może odwiedzać córkę m.in. dlatego że nie może się sam utrzymać, decyduje zrobić skok. Tylko że niespodziewanie wychodzą różnego rodzaju niespodzianki. Jest też jakiś zły psychopata, taki jaki w bajkach się widuje. Spróbuj obejrzeć i ocenić czy dziecku pokazać ;)

 • IdolwSzutrab7 Pomijając "słuszność", czy też jej brak, Twojej opinii o filmie, to stwierdzenie "nie wierzcie kilkudziesięciu tysiącom ludzi ani tym którzy uważają się za znawców, ale za to uwierzcie mi", jest co najmniej zabawne :)

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • IdolwSzutrab7 ocenił(a) ten film na: 9

  ataman2016 Masz jakiś problem?

 • IdolwSzutrab7 Oglądałam go już trzy razy. Powiem tak: trzeba się nastawić na zupełny relaks i zabawę. Czasami trochę postacie wydawały mi się tępe, ale nie mogę narzekać na brak humoru. Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się, że jest świetna akcja połączona z elementem sci-fi, zupełnie inna od tego, co się normalnie widuje i jeszcze te mrówki i ich wykorzystywanie! Bardzo pomysłowy film.

 • BenMaciag ocenił(a) ten film na: 7

  IdolwSzutrab7 Jedyny minus to role kobiece. Pragmatyczne i zadufane w sobie, aroganckie i rozpieszczone.
  Psuly tylko film. Ciagle mialy jakies problemy i wprowadzaly nerwowa atmosfere. Fuuu. Producenci mogli sie postarac chociaz o jedna fajna i sympatyczna bohaterke. Albo mogli wyciac chociaz ta brunetke Van dyne...

 • BenMaciag ocenił(a) ten film na: 7

  BenMaciag Zreszta pewnie nikt nie chcial z nia wspolpracowac przy produkcji filmu, hehe