Antychryst

Antichrist
2009
5,7 64 tys. ocen
5,7 10 1 63786
6,5 35 krytyków
Antychryst
powrót do forum filmu Antychryst

Sam tytuł tego filmu o niczym nie świadczy, także nie polecam tym się kierować. Sceny z filmu niektóre obrzydliwe a inne ohydne. Film ciężki i pewnie tylko dla niektórych. W każdym razie ja nie polecam wynudziłem się i obrzydziłem sobie wieczór.

ocenił(a) film na 7
back_21

Panie, taką opinię to możesz sobie w skarpety wsadzić. Co to ma w ogóle być? Przeciętny czytelnik Twojej wypowiedzi będzie miał w dupie czy spałeś na tym filmie czy nie. Jeżeli szukałeś horroru w stylu Smakosza to się gościu przeliczyłeś. Racz podawać konkretne argumenty czemu wystawiłeś taką ocenę a nie pierd.... na podstawie swoich subiektywnych odczuć. Przez takich trolli jak Ty średnia dobrej produkcji nie przeznaczonej dla debili obniża się.

ocenił(a) film na 1
Lisowczyk

O ile mi wiadomo oceniamy tu filmy według swojego upodobania a nie według innych. Dla mnie ten film to dno dna nic dodać nic ująć. Jeśli chcesz prowadzić konwersację proszę na temat filmu a nie mojej osoby. Tak w ogóle przydałoby Ci się trochę lekcji z gramatyki i budowy języka polskiego. Żal mi takich ludzi jak ty - biedny mały chłopiec który naoglądał się porno scenek.

ocenił(a) film na 7
back_21

"O ile mi wiadomo oceniamy tu filmy według swojego upodobania a nie według innych" - No ok. I teraz podaj proszę przynajmniej pięć wad tego filmu bo na pewno minimum tyle według Ciebie posiada skoro dałeś mu najniższą ocenę.
"Tak w ogóle przydałoby Ci się trochę lekcji z gramatyki i budowy języka polskiego. Żal mi takich ludzi jak ty - biedny mały chłopiec który naoglądał się porno scenek" - Moja gramatyka jest co najmniej poprawna a fakt, że na takie rzeczy zwracasz uwagę przy konwersacji oznacza tym bardziej, że jesteś pozbawionym argumentów cieniasem bo nie wiesz czego masz się już czepiać :)
Moim skromnym zdaniem ten film Cie przerósł i z powodu tejże niemocy mścisz się na nim wystawiając ocenę, której ja bym nawet nie postawił Delta Force.

ocenił(a) film na 9
back_21

nie rozumiem o co ci chodzi z tym tytułem o czym ma niby świadczyć ? (antychryst - rasowy horror , wieczór we dwoje - romans ) serio kierujesz się przy wyborze filmu tytułem ?
ps do kin wchodzi film pod tytułem mamut ostrzegam cię to nie jest film dokumentalny o prehistorycznych zwierzętach :)

ocenił(a) film na 7
antifaa

Pewnie biedak Milczeniu owiec postawił 1/10 bo w trakcie seansu nie zauważył ani jednej owcy :)

ocenił(a) film na 9
Lisowczyk

Nawet nie chcę myśleć do jakiego filmu się spodziewał po tytule milczenie owiec ;)))

ocenił(a) film na 7
antifaa

Ha ha. Erotycznej opowieści klasy C o pewnym samotnym bacy ;D

ocenił(a) film na 9
Lisowczyk

Oczywiście tytuł nie jest przypadkowy, nieadekwatny do treści tego wyrafinowanego filmu. W roli tytułowego 'antychrysta' został ukazany ogólnie pojęty świat przyrody.

ocenił(a) film na 7
Alpert

Pewnie. Każdy kto choć trochę skupi się na tym filmie zauważy ten fakt :)

ocenił(a) film na 9
Alpert

To że back_21 nie odkrył sensowność tytułu to nie to jeszcze nic ( choć w sumie to było dość oczywiste) no cóż nie każdemu film musi się podobać, mnie zadziwiła wypowiedź : ''Sam tytuł tego filmu o niczym nie świadczy" jak można sugerować się tytułem skoro w 90% tytuł staje się jasny dopiero po obejrzeniu(pomijam Rocky1,2itd) , gatunek , reżyser nawet aktorzy mogą nam przybliżyć film ale tytuł ?

ocenił(a) film na 1
antifaa

Ok zgadzam się, że może moja wypowiedź na temat tytułu była trochę nieprzemyślana. W każdym razie film mi się nie podobał (może poza samą początkową sceną) mam do tego prawo, jak każdy z was. Dlatego nie ma sensu oczerniania etc etc etc innych użytkowników za to, że ma inny gust filmowy. Jeśli większości będzie się podobał będzie miał wysoką notę jeśli nie to spadnie i tyle. W każdym razie wszystkim życzę miłego oglądania.

ocenił(a) film na 7
back_21

Dziękujemy i wzajemnie.