PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788046}

Apostoł

Apostle
5,5 18 759
ocen
5,5 10 1 18759
6,0 8
ocen krytyków
Apostoł
powrót do forum filmu Apostoł

Nie oczekujcie tempa "The Raid". To długie, powoli rozwijające się widowisko, nafaszerowane zresztą wątkami, które niestety nie wszystkie zostaną należycie rozwinięte. "Apostoł" ma swoje braki. Ale przy tym jest kinem szalenie intensywnym, brutalnym, nafaszerowanym sugestywną przemocą, opartym na niepokojącym klimacie, dusznym i trzymającym w napięciu. Świetnie się to ogląda.

Nasza recenzja: http://kulturacja.pl/2018/10/apostol-netflix-recenzja/

ocenił(a) film na 6
Recenzje_Simona

po trailerach też myślałem, że krwawy będzie, ale jednak taki przygodowy w sumie film wyszedł

Edward_Acki

Uuu jaki twardziel z Ciebie

krzysmc

Nie trzeba być twardzielem, wystarczy po prostu obejrzeć kilka filmów gore.

_Zero_

Dokladnie, i wtedy udawac, ze sie jest twardzielem, bo sie oglada filmy gore ;) Ile masz lat? 16? :D
WIekszosc ludzi nie oglada filmy gore, wiec ten film ma drastyczne sceny. Serio nie rozumiem, po co pisac takie bzdury.

krzysmc

Ale zrozum, że tu nikt się nie chwali. Nikt nie zgrywa twardziela. To ty tak odebrałeś nie mam zielonego pojęcia dlaczego. Po prostu dla ludzi, którzy oglądali filmy gore ten film nie jest brutalny. Aż tak bardzo cie to boli?

_Zero_

No to jest chwalenie sie :D
"po trailerach też myślałem, że krwawy będzie, ale jednak taki przygodowy w sumie film wyszedł"
To nie jest chwalenie typu "ha, dla mnie to w ogole nie jest brutalne, bo jestem takim twardzielem i ogladam najgorszy gore uhhhh"?
Wiele lat temu tez ogladalem duzo filmow gore, ale nigdy nie wchodzilem na forum i pisalem takie teksty, chwalac sie, jakie ja nie potrafie ogladac brutalne rzeczy i zrozumialem, ze sceny jak np w tym filmie dla wiekszosci widzow sa drastyczne, wiec po co pisac takie cos? Przeciez nawet jak sie oglada gore, to widac, ze ten film jest krwawy. Poprzez ogladanie filmow gore/splatter wytwarza sie wieksza tolerancja na sceny brutalne, ale negowanie, ze cos jest brutalne tak jak w komentarzu powyzej to wedlug mnie gimbaza i tyle ;)

krzysmc

Ja ten komentarz zupełnie inaczej. Nie jako chwalenie się, a jako opinie osoby, która ogląda dużo filmów gore. Mimo wszystko takie opinie są przydatne, bo inne oczekiwania są ludzi, którzy raz na jakiś czas obejrzą horror, a inne ludzi, którzy oglądają je bardzo często.

Może to po prostu ją zbyt pozytywnie zinterpretowałem komentarz kolegi. :)

ocenił(a) film na 6
krzysmc

Krzysiu Ty krytyku filmowy z raperskimi zapędami, odpitol się :D

Edward_Acki

Raperskie zapedy? Patrzac na Twoje wypowiedzi jeszcze raz powtarzam pytanie, czlowieku ile ty masz lat?

ocenił(a) film na 6
krzysmc

150, eloszka ziom, gówno Cię to obchodzi, za przeproszeniem proszę Pana elokwentnego.

ocenił(a) film na 6
Edward_Acki

skąd wiesz, że jestem człowiekiem? nie porównuj mnie do tych socjopatów

Edward_Acki

Racja, bardziej przypominasz trolla ;)

ocenił(a) film na 6
krzysmc

o to to to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones