PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459863}

Strefa 51

Area 51
4,3 3 859
ocen
4,3 10 1 3859
Strefa 51
powrót do forum filmu Strefa 51

Jak w temacie. Osoby oceniające film mylą go z innym o podobnej nazwie. Strona dotyczy tego filmu: youtube.com/watch?v=jg1Jt2Ft6xg Nie oznacza to, że film to arcydzieło. Lepiej niech każdy sam obejrzy i oceni

ocenił(a) film na 9
WashingtonX

Dobrze mówisz film zajebisty trzyma w napięciu... może nie ma tu akcji tak jak w Transformers. Ale jak na tak małe fundusze film super taki mały pokaz spisku jaką kryją rządy.

ocenił(a) film na 6
Marek_Tomanek

dokładnie, ja filmy staram się oceniać w swojej klasie. Wiadomo filmu nie ma nawet co porównywać np do Interstellar'a. Film niskobudżetowy, ale takie też lubię, głównie ze względu na tematykę, której "duże" produkcje nigdy nie ruszą.

ocenił(a) film na 7
WashingtonX

film świetny, dobrze straszy

ocenił(a) film na 3
WashingtonX

bzdura, to ten sam film co w twoim linku. Reid Warner zagrał tylko raz w filmie o tym tytule.

ocenił(a) film na 4
WashingtonX

Ja nic nie pomyliłem, film słaby i tyle. Kamera lata gdzie popadnie aby niby było groźnie, krwiożercze istoty pozaziemskie wymyślone na siłę, a do tego ostatnie porwanie to już czysta Ameryka, śmiech na sali.

WashingtonX

ludzie mają rację, to ten sam film

ocenił(a) film na 2
WashingtonX

mylą filmy? z jakim niby?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones