PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798827}

Arktyka

Arctic
6,7 22 347
ocen
6,7 10 1 22347
6,4 17
ocen krytyków
Arktyka
powrót do forum filmu Arktyka

Właśnie wróciłem z kina.
Osobiście opadła mi szczęka.
Jeśli ktoś lubi kino przedstawiające człowieka znajdującego się w sytuacji ekstremalnej, walczącego o przetrwanie z siłami natury, gdy dodatkowo będąc osamotnionym, walczy również sam ze sobą, to będzie wniebowzięty.

Film jest szczególnie dla fanów takiego kina oraz powieści jak: "Robinson Crusoe", "Marsjanin", "Jestem legendą" czy choćby "Wszystko stracone".

Jednego nie do końca rozumiem. Gdy Overgård pozostawił samolot, następnie minął helikopter, a po dłuższym marszu, dotarł do szczątków (skrzyni) i znalazł dokument ze zdjęciem. Nie przyjrzałem się dokładnie co to było? Kto to pozostawił? Skąd ten napis (podobny do tego co sam pisał)?

Rob_Rock

To była jakaś legitymacja lotnicza Overgaarda, z jego nazwiskiem i zdjęciem. Może wyznaczała najdalszy zasięg tych codziennych pieszych wędrówek? Na początku pomyślałem, że po prostu wypadła z samolotu przed katastrofą, a on później na nią trafił przypadkiem, ale wtedy nie pasowałby ani napis, ani wbita tyczka.

ocenił(a) film na 8
ImaginaryMiss

Też tak pomyślałem. :)

ocenił(a) film na 9
Rob_Rock

Przed "wyprowadzką" z samolotu była scena, w której wspomina o miejscu z flagą, czyli miejscu do którego mu się udało najdalej dojść

ocenił(a) film na 8
panzernacker

Dzięki wielkie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones